Огляд машинок Sizzix. Частина 6. Big Shot PRO Machine

Цей огляд буде присвячений не лише ПРОфесійній машинці для вирізання і тиснення Sizzix Big Shot Pro Machine, але й усім можливим аксесуарам до неї. 

Як зазначалося в першому огляді з цієї серії статтей про машинки Sizzix – на сьогоднішній день це найважча та найбільша машинка серед усіх машинок для тиснення та вирізання. І завдяки своїм габаритам та вазі вона унікальна, оскільки, лише їй під силу будь-які матеріали для роботи, які інші машинки не змогли б прорізати чи протиснути, а також сьогодні на ринку це єдина машинка, до якої підійдуть усі ножі і до того ж різних виробників!

 

Зустрічайте машинка-станок Big Shot Pro Machine:

Призначення: тиснення і вирізання

Колір: блакитний/чорний.

Розміри: 62см х 38см х 19см (в дюймах це 24 1/4″ x 15″ x 7 1/2″)

Вага: 20 кг

Робоча ширина:  31см  (12 дюймів)

Гарантія: 3 роки

Сумісність з іншими виробниками: сумісна з усіма відомими виробниками. 

Матеріали для роботи: папір, кардсток, тканина, фетр, шкіра, тонкий МДФ, алюмінієві пластини тощо         

 

В самій назві присутнє слово ПРО вказує на значно вищий рівень застосування цієї машинки – ПРОфесійний, крім того міцні промислові матеріали, з яких вона виготовлена теж підкреслюють її ПРОфесійне призначення і гарантують надійну експлуатацію (гарантія від виробника 3 роки!). 

Ця машинка добре підходить як для декораторів, дизайнерів, так і для майстрів-скрапбукерів чи для тих, хто захоплюється печворком-квілтінгом. Її добре застосовувати для “фірмового” масового виробництва коробочок, листівок, бонбоньєрок, запрошень чи просто заготовок висічок для продажу. Папки для тиснення розміром 30х30см дозволяють “виготовляти” тиснений папір великого розміру, а безліч ножів різноманітних розмірів та дизайнів допоможуть швидко окупити вартість цього станка!

Станок Sizzix Big Shot PRO постачається в такій комплектації:  656250 – Машинка для вирізання і тиснення Sizzix Big Shot Machine Only – машинка, стандартний висувний піддон (Standard Sliding Tray), стандартний адаптер (Standard Adapter Pad), стандартна пластина для вирізання та пластина для згинів (Standard Cutting Pad,  Premium Crease Pad), 2 тонкі прокладки-плівки (Mylar Shims) та інструмент типу шила (Die Pick).

 

 

  

 

 

 

Як зазначалося вище, для цієї машинки підходять УСІ ножі, які будь-коли випускались фірмами Sizzix та Ellison. Асортиментна лінійка усіх можливих ножів, які сумісні з цією машинкою, просто вражаюча! Безумовно, для застосування деяких видів ножів необхідно додаткові аксесуари – пластини, адаптери тощо. Тому розглянемо, які саме аксесуари для цієї машинки пропонує виробник: 

 

 

656251 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Adapter Pad, Standard – Стандартний ПРО адаптер

Призначений для вирізання та тиснення. На поверхні містить детальну діаграму послідовності складання “сендвічу” відповідно до виду ножів чи папок для тиснення. Постачається в комплекті з машинкою Big Shot PRO. У разі потреби можна придбати окремо.

 

 

656253 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Cutting Pad, Standard, 1 Pair – Стандартні ПРО пластини для вирізання, 1 пара 

Прозорі пластини для вирізання призначені лише для застосування в машинці Sizzix Big Shot PRO. Виготовлені з високоякісного полікарбонату. Прозорість пластин забезпечує чітке позиціонування ножів відносно матеріалу. При експлуатації на пластинах залишаються сліди від порізів, що є нормальним явищем. Передбачено використання обидвох сторін кожної з пластини, а при потребі підлягають заміні. Якщо ніж містить елементи бігування, тоді застосовуйте одну пластину для вирізання в поєднанні з пластиною для згинів. Розмір: 36,2см х 31,1см х 0,32см

 

 

656254 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Sliding Tray, Standard – Стандартний ПРО висувний піддон

 

 

Висувний піддон для застосування лише в станках Big Shot PRO. Призначений для просування “сендвічів” з ножів, матеріалів, пластин через сталеві валики машинки. Забезпечує плавне просування та чітке вирізання. Постачається в комплекті з машинкою. При потребі можна купити піддон окремо.

 

 

656255 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Plastic Slides, 2 Pair – Пластикові направляючі, 2 пари
Змінні направляючі для висувного лотка. 
656494 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Premium Crease Pad, Standard – Стандартна ПРО пластина для згинів (фальцювання чи бігування)

З допомогою спеціальних ножів дозволяє виконувати тонкі згини, якісне бігування в конвертах, кробочках тощо. Використовується в поєднанні із однією прозорою пластиною для вирізання стандартного ПРО розміру.  Розмір: 36,2см х 31,1см х 0,32см
656495 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Mylar Shim, Standard, Set of 2 – Прокладки-плівки ПРО, комплект з 2х шт.

 

Застосовуються для компенсації необхідної товщини матеріалу, а також як захист пластин для вирізання та/чи згину. Якщо сталеві ножі місцями не зробили вирубку, тоді застосовуйте одну чи дві плівки-прокладки. Постачаються в комплекті з машинкою. З часом потребують заміни.

 

 

657435 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Solo Platform, Shim & Wafer Thin Die Adapter – Соло ПРО платформа, прокладка та адаптер

Комплект з 3х аксесуарів (платформа, пластина, прокладка) спеціального розміру “ПРО”, який призначений для застосування в машинках Sizziz Big Shot PRO і дозволяє використовувати усі тонкі ножі, тонші за ножі BIGZ Dies. На поверхні цього комплекту нанесена діаграма правильного застосування і поєднання цих аксесуарів в залежності від типу ножів.

Аґрафка неодмінно рекомендує цей комплект до машинки Sizziz Big Shot PRO, з ним ви зможете використовувати усі найпопулярніші ножі фірми Sizzix та інших виробниікв.

 

 

 

          Для застосування супер-великих ножів, які мають довжину 25 дюймів (Bigz PRO 25″ Dies – ножі для печворку) і які підходять лише для застосування в машинках Sizziz Big Shot PRO, є ще три додаткові аксесуари:

 

656656 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Adapter Pad, Extended – Подовжений ПРО адаптер

Функціонально заміняє Стандартний ПРО адаптер, використовується із ножами Bigz PRO 25″ Dies.  Розмір: 66см х 31,1см х 0,32см

656657 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Cutting Pad, Extended, 1 Pair – Подовжені ПРО пластини для вирізання, 1 пара

прозорі пластини для вирізання, застосовуються із ножами  Bigz PRO 25″ Dies. Розмір: 66см х 31,1см х 0,32см

 

656658 – Sizzix Big Shot Pro Accessory – Sliding Tray, Extended – Подовжений ПРО висувний піддон

Для плавного просування “сендвічу” через сталеві валики станка Siziix Big Shot PRO.

Усі перчислені аксесуари можна придбати чи замовити в магазині товарів для хобі та рукоділля Аґрафкаagrafka.com.ua

 

Виробники випустили цілу лінійку спеціальних ножів для печворку та квілтінґу, які чудово поєднуються з цією ПРО машинкою і саме тому вона набула неабиякої популярності серед майстрів по шиттю з клаптиків! Якщо Ви є спеціалістом в цій галузі, то така машинка стане справжньою знахідкою для вас. В наступній статті ми розглянемо ближче які ножі бувають і як можна їх застосовувати для виготволення печворк-проектів!

 

 

 

Сподіваємося, що цей огляд був корисним та пізнавальним для вас. Якщо у вас виникнуть запитання по роботі з цією машинкою звертайтеся до нас на поштову скриньку: info@agrafka.com.ua

 


(с) Аґрафка ТМ, 2012