Огляд машинок Sizzix. Частина 2. Texture Boutique Embossing Machine

Отже, як було зазначено в попередньому огляді, ця машинка одна з найпростіших машинок фірми Sizzix. Водночас недорога, компактна та дуже стильна.

Вона призначена ЛИШЕ для тиснення і не передбачає можливості вирізання. Якщо ви сподіваєтесь зекономити і все ж таки використовувати її разом з тонкими ножами для вирізання, то мусимо вас розчарувати – конструктивно механізм цієї машинки НЕ розрахований на таке навантаження і, якщо з першого разу у вас теоретично може вийти висічка, то з часом гарантовано, що механізм поламається. Оскільки, гарантія від виробника не поширюється на поломки, які виникли від неправильної експлуатації машинки, то Аґрафка наполегливо рекомендує використовувати машинку лише за призначенням – тиснення!

 

Призначення: тиснення

Колір: блакитний/чорний (постачається на європейський ринок).

Розміри: 20,5 х 13 х 23см, плюс ручка  6,5см (в дюймах це 8″ x 5″ x 9″, ручка 2 1/2″)

Вага: менше 2х кг

Робоча ширина:  11,43см або 4,5дюйми

Гарантія: 1 рік

Сумісність з іншими виробниками: для неї підходять різноманітні папки та дошки для тиснення, які не перевищують робочу ширину 4,5дюйми:

– усі папки для тиснення Cuttlebug (Embossing Folders),

– усі папки та пластини для тиснення  фірми Sizzix: Texture Fades, Texture Trades, Textured Impressions.

– папки та дошки інших виробників.

Переглянути наявні папки в нашому магазині можна у цьому розділі.

Матеріали для роботи: папір, кардсток, тонка тканина, тонка шкіра, фольга.

          Така машинка ідеально підходить для кардмейкінґу (виготовлення листівок), або ж коли необхідне лише тиснення і вирізати будь-які елементи не має потреби, вона добре підходить для проведення майстер-класів з дітьми (і не тільки), для творчих розвиваючих занять, бо легка в користуванні та безпечна. Також підходить для масового виготовлення листівок із тисненням (запрошення і тп.). Досить економний варіант для технічного збільшення своїх творчих задумів.   

 

Постачається у двох комплектаціях:

Варіант 1:  це 656225 Sizzix Texture Boutique Embossing Machine Only

Сюди входить:

– машинка для тиснення Sizzix Texture Boutique Embossing Machine

– 656471 комплект пластин для тиснення зі спеціальною прокладкою-плівкою із міцного поліестру.

Цей комплект був спеціально розроблений для застосування в машинках Sizzix Texture Boutique Embossing Machine. Пластини для тиснення виготовлені з міцного пластика ПВХ, що дозволяє компенсовувати необхідну висоту і силу натиску на тонкий матеріал (такий як папір, картон, шкіру чи фольгу) та отримувати надзвичайно чітке та якісне тиснення  із застосуванням папок для тиснення фірми Sizzix та інших виробників. На пластинах для тиснення нанесена схема розміщення «сендвічу» (послідовність складання пластин, папок і матеріалів) для тиснення, а для більш глибокого та чіткого тиснення застосовуйте спеціальну прокладку-плівку (Mylar Shim)  із цього комплекту.

В цю комплектацію не входить жодна папка для тиснення, їх доведеться купувати окремо.

 

Варіант 2: набір для початківця – 656280 Sizzix Texture Boutique Embossing Machine Beginner’s Kit

Це розширений набір, який містить ті ж самі складові, що й попередній варіант – машинку для тиснення та комплект пластин для тиснення, а також:

  • 3 папки для тиснення фірми Sizzix (3х різних розмірів і видів: Textured Impressions Embossing Folder – Flowers, Daisies (Small), Textured Impressions Embossing Folder – Flower & Dots Border (A2 Medium), Textured Impressions Embossing Folder – Swirls & Dots (A2 Large))
  • 10 заготовок та конвертів для листівок білого кольору,
  • 10 заготовок та конвертів для листівок кольору слонової кости,
  • 40 різнокольорових аркушів паперу з внутрішнім шаром Core’dinations (кольоровий папір, який містить внутрішній шар відмінного кольору, що проявляється при роботі з ним, наприклад, потертостях, подертостях і тп.)
  • папір-наждак для створення потертості
  • 2 аркуші з натирками (чорні і білі)
  • паличка для натирок,
  • буклет з проектами і прикладами застосування машинки.
  • інструкція.

 

 

 

          Отже, як користуватися такою машинкою? Для початку необхідно згідно інструкції прикріпити ручку до машинки, оскільки, машинка постачається в розібраному вигляді. Після цього вже можна робити тиснення. Необхідно правильно скласти сендвіч, а тут все дуже просто – складаємо канапку згідно схеми, яка нанесена на пластини для тиснення:

Варіант 1: якщо у вас листівка зігнена вдвоє:

 

Варіант 2: якщо у вас одинарний лист картону, то для забезпечення товщини використовуйте плівку-прокладку, як це зображено на схемі:

 

Ця ж схема з фотографіями, щоб ви могли оцінити тиснення:

 

 

До тисненого паперу можна застосувати тонування випуклих частин чорнилами, чи зістарювання абразивним папером (наждаком) і отримати додаткові чудові результати.

На відміну від інших машинок Sizzix до Sizzix Texture Boutique Embossing Machine не потрібно докуповувати різні аксесуари. Усі необхідні пластини входять в набір кожної комплектації. Постійне багаторічне використанням одних і тих пластин для тиснення може призвести до їх деформації, що є нормальним явищем, тому комплект таких пластин ще продається окремо.

 

 

Сподіваємося ви отримали вичерпну інформацію з цього огляду, але якщо у вас виникають запитання по роботі з цією машинкою, просимо звертатися на e-mail: info@agrafka.com.ua 

 

 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2012