Огляд машинки Sizzix Big Shot Plus + відео

Багато з вас напевно пригадують з виставки CHA2015, що цьогоріч компанія Ellison, яка представляє на ринку творчості бренд Sizzix не лише оновила свій бренд, але й анонсувала про вихід кількох нових машинок для вирізання та тиснення. І сьогодні ми для вас підготували огляд і невеликий відеоогляд найочікуванішої новинки 2015 – нової машинки для вирубки Sizzix Big Shot Plus!

Коротка довідка про Sizzix

Sizzix-new-logo

Заснований в 2001р., як підрозділ материнської компанії Ellison Education Equipment Inc., став не лише піонером у застосуванні спеціальних пристроїв для вирубки та тиснення в домашніх умовах, але й дуже швидко став беззаперечним лідером у цій галузі. Використовуючи 36-річний власний досвід у виробництві та технологіях, компанія Ellison вдало застосувала його у розвитку бренду Sizzix та розширила можливості творчості серед рукодільниць із застосуванням інноваційних технологій.  Sizzix є визнаним світовим лідером, який можна знайти в понад 100 країнах світу та в усіх супермаркетах для творчості.

На сьогоднішній день це єдина компанія на ринку товарів для хобі та рукоділля, яка забезпечує усіх покупців машинок трьох-річною гарантією. Офіційно в Україні бренд Sizzix представляє Аґрафка (agrafka.com.ua)

Найбільш популярними машинками серед усіх машинок для вирубки та тиснення вже довший час залишаються машинки Sizzix Big Shot і час від часу компанія їх ребрендить (змінює дизайн). Багато з вас напевно пам’ятають ще рожево-чорні Бігшоти, які згодом були замінені на блакитно-м’ятні, а цьогоріч компанія вчергове змінила дизайни усіх Біг Шотів і тепер усі машинки в біло-сірих тонах – комусь дуже подобається, а хтось більш консервативний та каже, що кольорові машинки значно привабливіші, але придивіться до них уважніше – вони так вписуються в сучасні тенденції стилю clean and simple (чисто і просто) і дуже органічно виглядають в рукодільних куточках провідних дизайнерів, які вже заполонили інтернет своїми вихвалялками новим Сізіксом :)  Десь навіть зустрічала порівняння нового Бігшоту із айфоном – нічого зайвого і головне стильно та модно :)))

У цьому році в родині машинок Big Shot довгоочікуване поповнення, це вихід 9-ти дюймової машинки (до того були лише 6-ти та 12-ти дюймові), яка називається Sizzix Big Shot Plus, 660515.  Це не настільки великий пристрій, як БігШот ПРО (той що на 12 дюймів), але збільшений по ширині до формату А4 (9дюймів) і при тому всьому все ще досить компактний, щоб тримати його на робочому столі і щодня користуватися для своїх творчих потреб.

Стартовий набір компанія презентує як універсальний набір для вторчості і на усіх виставках демонструють його застосування у різних сферах життя. Якщо ви слідкуєте за нами в інстаграмі, то мали змогу бачити презентацію застосування машинки у виготовленні декору для дому, інтер’єру, у застосуванні навіть на кухні, та використання цього набору у створенні одягу чи інших модних речей.

І сьогодні ми пропонуємо вам детальний огляд цієї машинки:

sizzix big shot plus 660515Основна відмінність цієї машинки – це ширина робочої зони, тобто тепер цей станочок здатен прокрутити ножі А4 формату.

Розмір машинки: 40 x 30 x 19 см. Максимальна ширина об’єкту для вирізання: 21,6см.

Комплектація стартового набору:

 • машинка для тиснення та вирізання Sizzix Big Shot Plus Machine – Powder White & Gray
 • 1 пара стандартних прозорих пластин для вирізання для Sizzix Big Shot Plus Machine (22,5см х 38см)
 • стандартна платформа для Sizzix Big Shot Plus Machine (22,5см х 38см);
 • платформа A для ножів серій Framelits, Thinlits або Triplits для Sizzix Big Shot Plus Machine (22,5см х 38см);
 • платформа B для ножів і папок серій Sizzlits і Textured Impressions для Sizzix Big Shot Plus Machine (22,5см х 38см);
 • 1 ніж серії Bigz L – базові фігури – метелик, кола, серця, квіти, гілочка з листочками;
 • ножі для висічок серії Thinlits Plus (коробочка, бордюр, квіточки, мереживні метелики, тег, серце, пелюстки, рамка);
 • 1 пластина для тиснення серії Textured Impressions (в крапочку);
 • 2 набори дизайнерського паперу Craft Asylum;
 • буклет з інструкцією (є рос. мова).

Новий універсальний набір для творчості Sizzix Big Shot Plus містить все, що необхідне для створення оригінальної листівки, паперового проекту, аплікації з тканини чи елементу для декору. Підходить для вирізання та тиснення паперу, тонкого металу, шкіри, тканини, фетру тощо. І завдяки збільшеним розмірам відкриває нові можливості рукодільницям й додає зручності у користуванні, а багата комплектація стартового набору дозволяє створювати чудові роботи без додаткових затрат!

У всіх машинок Sizzix збережена можливість використання ножів інших виробників разом із Sizzix.

Глянути в роботі усі ножі і саму комплектацію стартовго набору БігШот Плюс пропонуємо у нашому відеоогляді – всього кілька хвилин і ви складете своє враженя про цей станочок!

Гарантія на машинки Sizzix Big Shot

Нагадуємо, що в Україні також діє 3х річна гарантія на усі машинки Sizzix Big Shot, що дуже важливо, адже це інвестиція на роки!

З нашого досвіду можемо рекомендувати:

– регулярно перевіряти кріплення ручки до станочка (зберігайте ключ завжди поруч, щоб час від часу підкручувати ручку), адже якщо виникне навіть невеличке розхитування в зоні кріплення, то розподіл навантаження на шестерні, підшипники та вали в середині машинки відбувається нерівномірно, а це може призвести до поломки.

– завжди правильно складайте канапку з пластин, адаптерів, ножів та матеріалів – не намагайтеся силою пропихнути “канапку” – застосування сили призводить до поломки, тому дотримуйтесь послідовності складання “сендвічів” зігдно інструкцій  (інструкції до більшості машинок Sizzix українською мовою)

– шанобливо ставтеся до своєї “помічниці” – це значно продовжить її термін служби

 

Якщо у вас виникають запитання відносно роботи машинки, не соромтеся і звертайтеся до нас :)

(с) Аґрафка, 2015

 

 • Ганна

  ..її розміри вражають )))) чудова машинка, у мене блакитна манюня ))) дуже задоволена нею

 • Іван

  Дуже хороша річ, ех де б стільки грошей дістати)