Огляд кольорової гами пряжі Drops Nepal (+ відеоогляд)

Вітаємо вас, любі аґрафочки!

Ми знаємо як буває нелегко зробити вибір, коли йдеться про пряжу, а тим паче про пряжу Непал від Дропс ;) (37 кольорів в лінійці!)

Тому сьогодні пропонуємо вам невеличкий путівник кольоровою палітрою цієї пряжі.

Більшість з вас, мабуть, уже знайома з її властивостями, в мережі є чимало відгуків і оглядів на неї, адже це одна з найбільш популярних серед рукодільниць пряж. 

Така популярність зумовлена чудовим співвідношенням ціни до якості.

Коротко підсумуємо характеристики пряжі Непал:

  • За складом це 65% вовни і 35% – альпаки.  
  • В 50 гр – 75м файної пряжі.
  • Виробник рекомендує використовувати  спиці  чи гачок №5.
  • В цілому, ця пряжа є досить м’якою та теплою.
  • В полотні петлі лягають рівномірно.
  • Добре тримає коси.

Кольорова гама – це теж вагома перевага цієї пряжі, адже в лінійці представлено 37 кольорів, які легко між собою поєднуються. За кольоровими характеристиками в лінійці є поділ на уні колор (uni colour)  – однотонні кольори, та мікс (mix) – кольори із домішками волокон інших відтінків.

Нижче ми подаємо відеоогляд (чи то пак відео-вітрину:))

Ви можете оцінити як виглядають кольори один відносно одного; оцінити колір за світлотою та яскравістю по відношенню до чорно-сірої палітри та коричнево-бежевої (умовно ми віднесли і ці кольори до нейтральних, через близькість до тілесних відтінків). 

Мета цього огляду – показати як кольори виглядають в порівнянні, дати вам можливість побачити усі кольори поруч, оцінити їх спорідненість та обрати своє, найбільш вдале поєднання кольорів.

Огляд ми вирішили розпочати з чорно-сірої та коричнево-бежевої палітри. Як ми вже зазначали – це базові, нейтральні кольори, на яких дуже часто рукодільниці розгортають свої кольорові сюжети. Звісно, цей поділ дуже умовний і ви можете обрати в якості базового кольору будь-який інший відтінок, який вам до вподоби. 

Більшість кольорів “говорять” самі за себе, але є деякі нюанси, на котрих хочеться закцентувати вашу увагу. До прикладу, чорний колір Непал 8903 – є на рідкість просто чорним))) без синього, зеленого чи будь-якого іншого відливу, який так часто властивий текстилю чорного кольору.

Вартий прискіпливої уваги і світло-сірий колір Дропс Непал 0500. Він має в собі  не притаманну для решти сірої гами “теплинку”. Це є колір мікс – тобто містить волокна різних відтінків і власне за рахунок цього створений такий непростий відтінок – це додавання сірих ворсинок на основу теплого молочного відтінку.

Такими “хамелеонами” виявляють себе усі кольори серії мікс.

А зрештою, дивіться самі, адже краще раз самій побачити, аніж читати  наші довжелезні описи, чи не так? А ми тихенько будемо поруч, завжди напоготові відповісти на ваші питання/побажання/уточнення :)

Купити пряжу можна в нашому магазині:


(с) Аґрафка, 2017