Нові курси по в’язанню в Хобі-центрі “Аґрафка”! #невяжутьлишеліниві

Сьогодні в’язані речі як ніколи набувають популярності. Жоден модний показ не обходиться без трикотажу а-ля “сама зв’язала”, а в соцмережах навіть з’явилися нові хештеги – #вяжутнетолькобабушки ))) тож, як бачите поряд з модою на трикотажні речі розвивається (чи то пак повертається) мода в’язати власноруч. 

kursyvyazannya1-001І сьогодні цей вид рукоділля суттєво відрізняється від того чим займались наші мами та бабусі. Хіба могли вони, в час тотального дефіциту, мріяти про такий вибір мега-зручних спиць, які, здається, самі в’яжуть? А про пряжу, котру можна обрати не лише за кольором, а й за складом (від вовни та альпаки до кашеміру та пуху молодого верблюда?) 

Єдине, що залишається спільним у тодішній час і тепер це те, що власноруч зв’язані речі  – це таки суттєва економія. Так, так! Рахуйте самі – більш-менш добротна шапка цьогоріч вам обійдеться щонайменше в 500 грн. Дивимось склад – акрил, нейлон, поліестр…. Гарно, кольорово, та не надто гріє :( А якщо модель вдала, то третина міста в ній ходитиме ) Так собі перспектива!

В той час, коли за ті ж гроші ви можете зв’язати 2 шапки з елітної високоякісної вовни! І вони будуть унікальні! 

Як? Ви ще не в’яжете – тоді ми йдемо до вас )) А як інакше? Ви ж знаєте, що “Аґрафка робить хобі доступним”, не лише своєю ціновою політикою, а й освітніми можливостями.

Тож, подумавши, про те, що вас вочевидь зачепить ця рукодільна тенденція, ми організували цілий в’язальний курс! 

Хто: 

konoval-ulyanaУляна – викладач та заповзята в’язальниця з понад 20-річним досвідом. Нема таких технік чи речей, які б вона не змогла зв’язати. Неодноразово приймала участь у щорічних показах колекцій, працювала з дизайнером Оксаною Караванською. Має власну майстерню “пан Гачок і пані Спиця”, а протягом останніх 2х років проводить навчальні курси по в’язанню за власною авторською програмою та навчальні майстер-класи з гачкування та в’язання у Львові. Найбільше любить в’язати сукні!

Кому:

Цей курс охоплює базові техніки в’язання – проведе вас від азів до майстерності. Послідовно ви опануєте усі секрети та набудете розуміння принципів в’язання. Ви дізнаєтесь про різні способи набору петель та на практиці побачите, як це впливає на готовий виріб, навчитесь вив’язувати праві та ліві петлі, дізнаєтесь про різновиди сособів їх виконання. Навчитесь формувати виріб  (це щоб “костюмчик сидів”) різноманітними способами додавання та зменшення кількості петель, навчитесь правильно закривати петлі у різний спосіб і поповните свій арсенал вмінь різномантіними техніками трикотажних швів. Загалом, ви навчитесь усього аби зв’язати практично будь-яку річ! 

А для тих, хто вже володіє цими знаннями та прагне вдосконалюватись, ми пропонуємо курс “підвищення в’язальної майстерності”, де ви зможете покращити свої вміння. Детальніше про усі наші курси читайте тут.

Чому вам варто піти на базовий курс в’язання:

Якщо добре подумати, то переваг набагато більше, а ті недоліки, які є – насправді приховані переваги!

“Сьогодні стільки можливостей опанувати все і задаром – ютуб, книжки, зрештою, моя бабуся ще пам’ятає як в’язати і мене навчить” – зазвичай так звучить останній аргумент (читай “відмазка”)

Ми погоджуємось – можливості для самоосвіти сьогодні безмежні, проте не “задарма”. Навіть безкоштовний ресурс ютуб вимагає інвестицій вашого часу. Систематизовних уроків в один повний курс, просто не знайти. Лише поодиночні уроки. І це при умові, що ви точно знаєте, що саме вам потрібно знайти. (Особисто я до знайомства з Уляною і не підозрювала, що італійський набір петель така потрібна річ, а про “болгарський зачин” я б і не здогадалась шукати). 

Книжки. Щоб опанувати усю базу вам знадобиться їх чимало і коштуватимуть вони теж чимало. І якщо раптом після прочитання книги у вас все ще є питання, їх нажаль нікому задати. Та зовсім інакше з досвідченим майстром поряд – у вас є можливість довідатись будь-що і навіть за взаємною згодою адаптувати програму навчання до ваших потреб.

Також по завершенні курсу у вас залишиться ваш власний конспект, написаний зрозумілою для вас мовою і повністю адаптований під вас. 

Жоден дистанційний ресурс не вкаже вам на вашу помилку ще до того як ви збираєтесь її зробити. Викладач пильно стежить, щоб все у вас виходило і з першого разу, а як трапилась помилка, покаже способи її виправлення. Викладач вкаже навіть на ті помилки, які ви, можливо, через брак досвіду і не помітили б.

Навіть якщо ваша бабуся була вправною майстринею (а ми переконані, що це саме так), з того часу змінилось чимало – матеріали, інструменти, а відтак з’явились і нові техніки. Щоб мати сучасний результат – потрібно користуватись сучасними матеріалами. Досвідчений викладач ознайомить вас з існуючим асортиментом на ринку, дасть можливість попрацювати з різними інструментами та матеріалами, а відтак ви зможете отримати власне враження та виявити свої уподобання. Це вбереже вас від імпульсивних покупок в подальшому і, як не дивно, зекономить ваші кошти! Ось так, як виявилось, курс – це суцільна економія коштів, часу, нервів та найголовніше – гарантований результат ;)

Це ми ще не кажемо про те, як спілкування з однодумцями надихає! Ділитися побажаннями щодо майбуніх проектів, цікавинками та тішитись за ваш прогрес зможуть лише люди, які розуміють вас і ваше хобі. 

І хто знає, можливо ваше нове хобі захопить вас настільки, що і ви станете вправною майстринею, яка зможе зігрівати своїми виробами і інших ;) а це ще й не поганий заробіток ;)

Ні, сьогодні просто таки соромно не в’язати! Тож ми вважаєм, що час міняти стереотипи та вводити нові хештеги – #нев’яжутьлишеліниві ;)

І які тепер у вас відмовки аби не в’язати?

vyazannya-pes