Нова рубрика Agrafka’s liveSwatch – огляд товарів наживо

А бувало у вас так, що замовлений по інтернету товар не виправдовував ваші очікування? Наприклад, колір чорнил виявився трошки не таким, а принт на папері чи тканині виявився іншого розміру? або й взагалі інструменти були надто великими чи маленькими, ніж ви собі уявляли? І це не тому, що в магазині щось наплутали або виробники не ті наліпки приклеїли?

Чесно скажу, я з таким стикалася не раз, тому думаю, що швидше за все і у вас були схожі ситуації. Безумовно, багато чого залежить від опису товару або кольоропередачі вашого монітору, проте не кожен вміє просторово уявити описані розміри, чи, так би мовити, відчути колір по монітору. Найбільшим розчаруванням для мене є навіть не те, що я отримала товар, який не відповідав моїй уяві, а те, що я згаяла час на його вибір і доведеться ще раз шукати, підбирати та тратити час на вибір нового товару… сумно це, звісно.

Саме тому, щоб полегшити муки вибору нашим клієнтам Аґрафка запускає нову рубрику – Agrafka’s LiveSwatch – це огляди товарів наживо. Чому наживо? Бо соціальна мережа Instagram – дозволяє крім фото публікувати короткі (до 15 секунд) відео, а цього якраз достатньо, щоб скласти собі уяву про товар – побачити його в дії, оцінити колір, розмір тощо, а також не перенапрягатися переглядом довжелезних відео.

Для тестового огляду товарів наживо ми зробили кілька відео по маркерах Distress від Rangers і отримали схвальні відгуки на нашій сторінці у Фейсбук.

Ось, до прикладу, як виглядає огляд білого маркеру Distress – 33073 Picket Fence

Магія, правда? :) Всього-на-всього 15 секунд потратити на перегляд і з відео видно, що цей чудо-маркер проявляється на усіх темних поверхнях  і проявляється дуже насичено, тож ідеально підійде для надписів на поверхнях типу крафт папір чи будь-якому темному кардстоку. 

А от маркер Distress – 32700 Tea Dye виявився трошки іншим (в порівнянні з ковпачком видно, що колір трохи бруднуватий), проте, якщо розмивати його водою, тоді якраз відповідає заявленому виробником кольору:

 

Решту відео-оглядів можна переглянути на нашому аккаунті в Інстаграмі – @AgrafkaUA (для перегляду не обов’язково мати свій аккаунт в Інстаграмі, але якщо бажаєете отримувати новини вчасно, тоді краще долучитись до цієї мережі та стати послідовником Аґрафочки),

або пильнуйте за рубрикою Agrafka’s LiveSwatch на нашій сторінці у Фейсбуку (якщо ви  долучені до сторінки у фейсбуку, проте не отримуєте новин від нас, то перевірте в своїх налаштуваннях чи стоїть у вас відмітка отримувати новини від Аґрафка)

а по мірі наповнення рубкрики, ми розміщатимемо відповідні відео-огляди в описі до товару, тож кожен зможе швидко та якісно обрати необхідний товар. Робити покупки з Аґрафкою стає легше ;)

 

Якщо вам сподобалась така рубрика і ви маєте конкретні побажання, щоб ми зробили огляди на певні види товару, то напишіть нам про це в коментарях, або на нашій сторінці у ФБ і ми неодмінно зробимо такі огляди найближчим часом.

 

 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013