Натхнення з Sizzix: зима не відпускає – весна надихає!

Вітаємо, любі аґрафочки!

Для цікавих експериментів і креативу сьогодні в блозі Аґрафки – Натхнення з Sizzix. Зима все ще не відпускає декого з нас ;) Проте квітковий настрій дедалі впевненіше заповнює творчу стрічку – тож наповнюйтесь рукодільним різноманіттям разом з нами!

Дизайнери Аґрафки щомісяця надихають нас оригінальними роботами із застосуванням ножів для вирізання та папок для тиснення Сіззікс. Завдяки багатофункціональності та універсальності дизайнів цих інструментів сміливо можна втілювати будь-які ідеї – запевняють наші майстрині!

Natasha Kukla

Привіт, любі ПЧілочки!

З близькістю весни у всіх вже по-трошки настає квітковий настрій! А от мені ще не хочеться відпускати зимоньку з її кусючим морозом на засніжених вулицях.. завірюхою.. зимовими забавами. Тому вирішила надихнути Вас саме зимовою роботою з чарівним сніговичком і вишуканими написами, зробленими за допомогою колекції ножів Sizzix. Зізнаюсь Вам по секрету: я вже придумала, кому подарую подарунок у цій чималій коробці (адже вона геть не маленька, її розмір 20на22 см) на наступний Новий рік.Natasha Kukla blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017Natasha Kukla det1 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017 Natasha Kukla det2 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017

Tanya Palamarchuk

В основі моєї квітучої сторінки колекція Echo Park Just Be You. За допомогою ножів Sizzix я зробила особливі квіткові акценти.
Tanya Palamarchuk blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017 Tanya Palamarchuk det1 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017 Tanya Palamarchuk det2 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017

Tanya SonataJoy

За допомогою ножів Sizzix для створення коробочок можна з легкістю зробити дуже актуальні та популярні на сьогоднішній день Матусині скарби. Для своєї роботи я обрала ніжний дівчачий папір My little baby girl від Фабрики декору і декілька ножів Sizzix. Коробочку я прикрасила ажурною серветкою, яку зробила за допомогою ножа Sizzix Thinlits Die – Doily.
В середині коробочки є рамка для фото, яку я вирізала за допомогою набору ножів Sizzix, а на дні коробочки розмістився зручний конвертик, який мені допомогла зробити дошка для біговки від Martha Stewart – Mini Scoring Board.
Коробочки для скарбів я зробила за допомогою ножа Sizzix Thinlits Die Set 6PK – Every Occasion, а бірочки на них вирізала за допомогою сердечок Sizzix Framelits Die Set 6PK – Hearts.Tanya SonataJoy blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017Tanya SonataJoy det3 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017 Tanya SonataJoy det4 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017 Tanya SonataJoy det5 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix березень 2017

Для створення цієї краси дизайнери використали такі матеріали з магазину Аґрафка:Запрошуємо всіх аґрафочок творити з Sizzix! Запевняємо – ви обов’язково втілите найфантастичнішу ідею!

А щоб додати вам ще більше стимулу, ми організували лінки для ваших Сізікс-робіт, і через місяць розіграємо між учасницями подарунок!

Правила:

 • висічки ножами або тиснення папками Sizzix мають бути добре видимими в роботі;
 • в пості вкажіть шестизначний номер ножа або папки, присвоєний виробником;
 • ви можете додати у завдання не більше трьох своїх робіт;
 • ваша робота може брати участь в інших завданнях;
 • ваша робота НЕ може брати участь у кількох завданнях від Аґрафки одночасно;
 • кожна робота, з якою ви подаєтеся на завдання, має бути розміщена в окремому повідомленні із посиланням на блог Аґрафки та банером завдання;
 • просимо додавати у лінки посилання на конкретний пост із роботою, а не на весь блог;
 • в пості з роботою додайте банер завданняblog.agrafka.com.ua банер Натхнення з Sizzix березень 2017
 • у рукодільних завданнях Аґрафки можуть брати участь роботи з будь-якого виду рукоділля;
 • у завданні можуть брати участь тільки нові роботи, опубліковані в день або після виходу завдання;
 • переможець завдання буде визначений генератором випадкових чисел і отримає Sizzix-подарунок від agrafka.com.ua

blog.agrafka.com.ua Приз від Sizzix(c) Аґрафка, 2017