Натхнення з Sizzix: вересень 2017

Вітаємо, любі аґрафочки!

Для цікавих експериментів і креативу сьогодні в блозі Аґрафки – Натхнення з Sizzix.

Дизайнери Аґрафки щомісяця надихають нас оригінальними роботами із застосуванням ножів для вирізання та папок для тиснення Сіззікс. Завдяки багатофункціональності та універсальності дизайнів цих інструментів сміливо можна втілювати будь-які ідеї – запевняють наші майстрині!

Natasha Kukla

Моя коробочка ніжна і тендітна. Використала в ній ножі-теги. Фігурні ножі такого плану завжди стануть прикрасою в роботі: вони самодостатні як елемент декору й чудові для написів.

А найголовніше, що в наборі є різні розміри: гратись можна досхочу.Natasha Kukla blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017 Natasha Kukla det1 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017 Natasha Kukla det2 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017 Natasha Kukla det3 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017

Наташа використала такі матеріали з магазину Аґрафка:Anna Polovko

Сегодня ножи Sizzix вдохновили меня на создание конверта на рождение маленькой зайки. Ножи помогли мне поддержать сюжет, взятый из коллекции Bunny Birthday Party от Фабрики декора. Нож Sizzix Flower Layers #9 помог создать нежные ромашки. А цветы, конечно, немыслимы без листиков – нож Sizzix 661687 Meadow Butterfly #2 – мой фаворит!
Anna Polovko blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017 Anna Polovko det1 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017 Anna Polovko det2 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017

Анна використала такі матеріали з магазину Аґрафка:


Tasha Vovchuk

Коли осінь надихає – ти розмальовуєш листочки в теплих тонах, сьорбаєш гарячу каву, та ловиш той останній теплий вітерець у вікно… ))) це мій дзен)))Tasha Vovchuk blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017Tasha Vovchuk det1 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017

З набору ножів Sizzix 660222 Scribbles & Splat використала ніж з кружочками, та ним зробила тиснення на фоні тегу. На фото не дуже добре видно, але в житті додає фактурності.

Tasha Vovchuk det2 blog.agrafka.com.ua Натхнення з Sizzix вересень 2017

Таша використала такі матеріали з магазину Аґрафка:Запрошуємо всіх аґрафочок творити з Sizzix! Запевняємо – ви обов’язково втілите найфантастичнішу ідею!

А щоб додати вам ще більше стимулу, ми організували лінки для ваших Сізікс-робіт, і через місяць розіграємо між учасницями подарунок, тож приєднуйтесь до фанів Sizzix!

Правила:

 • висічки ножами або тиснення папками Sizzix мають бути добре видимими в роботі;
 • в пості вкажіть шестизначний номер ножа або папки, присвоєний виробником;
 • ви можете додати у завдання не більше трьох своїх робіт;
 • ваша робота може брати участь в інших завданнях;
 • ваша робота НЕ може брати участь у кількох завданнях від Аґрафки одночасно;
 • кожна робота, з якою ви подаєтеся на завдання, має бути розміщена в окремому повідомленні із посиланням на блог Аґрафки та банером завдання;
 • просимо додавати у лінки посилання на конкретний пост із роботою, а не на весь блог;
 • в пості з роботою додайте банер завданняblog.agrafka.com.ua банер Натхнення з Sizzix вересень 2017
 • у рукодільних завданнях Аґрафки можуть брати участь роботи з будь-якого виду рукоділля;
 • у завданні можуть брати участь тільки нові роботи, опубліковані в день або після виходу завдання;
 • переможець завдання буде визначений генератором випадкових чисел і отримає Sizzix-подарунок від agrafka.com.ua

blog.agrafka.com.ua Приз від Sizzix

Терміни завдання:

Завдання триватиме до 8 жовтня 2017.

Переможців завдання буде оголошено 17 жовтня.

З нетерпінням чекаємо на ваші шедеври:


(c) Аґрафка, 2017