Натхнення з Ганною Дудник: індивідуальний планувальник?! легко!

Впевнена, що більшість рукодільниць, і не тільки, використовує планери не лише в робочому просторі, а й в повсякденному житті. Наприклад, я, коли мала офісну роботу, таких щоденників мала два – для роботи і для життя. Мій повсякденний планер – це мій перший блокнот, який я зробила – без дат, без нічого такого, просто листочки в лінієчку. Але згодом зрозуміла, що потребую ще один записник, де я зможу робити обрахунки та записувати деталі замовлень. І так з’явився ще один записник, але він закінчився і постало питання робити новий. Чесно кажучи, старий мене повністю влаштовував, от би його випрати, трішки оживити… але з картонною обкладинкою таке зробити складніше. В таких випадках залишається шити універсальну. Що я і зробила!

Обкладинка мого планера/записника є універсальною під формат А5. Що це означає? Що можна використати готовий блокнот (з вертикальним кріпленням), або зробити основу з паперу самостійно. Вона м’яка, але достатньо жорстка, щоб тримати форму. По правді, якщо ви плануєте носити планер з собою, то така конструкція зручніша, ніж щоденники з твердою палітуркою.

Майстер-клас по шиттю такої обкладинки для планувальника вийде в блозі Аґрафки завтра і це буде мій перший майстер клас з необхідних гаджетів для дівчат! Бо закінчивши цей – з’явилася ідея зшити ще кілька необхідних  штучок ;) А поки що ловіть просто натхнення з детальних фото мого нового планувальника і якщо у вас виникне непереборне бажання зробити схожу обкладинку, то це легко! – заходьте завтра і я все розкладу по поличках :)

planner_m

planner_m1

planner_m2

planner_m3

planner_m4

planner_m5

planner_m6

planner_m7

planner_m8

planner_m9

Майстер-клас і фото натхнення підготувала Ганна Дудник


(с) Аґрафка, 2017р.

  • Daria Dovgav

    Дуже класна обкладинка))) а головные функціональна. Дякую за чудову ідею

    • Anna Nazarenko

      Дякую! Сподіваюся вона надихатиме і для себе щось створити ;)