Натхнення з Аґрафкою: Зустрічаємо весну! Ч.4

Привіт, любі рукодільниці!

Запрошуємо завітати у нову серію натхнення від наших зіркових дизайнерів і Аґрафки. Разом з вами ми будемо закликати весну!

Усім уже хочеться тепла, яскравих барв, сонечка, і як чудово, що все це ми можемо дуже просто додати в наше життя завдяки творчості! А ще весною все цвіте – особливо розквітають найніжніші, найсильніші почуття. І в роботах наших неймовірних дизайнерів віддзеркаляться всі ці щемкі моменти очікування, ніжності, любові, краси!

Сьогодні своє зіркове натхнення вам дарує Tanya PalamarchukTanya Palamarchuk blog.agrafka.com.ua

Папірчик від Echopark неймовірно надихаючий! Квіти і стріли)) Кактуси і милі написи! Для робіт в американькому стилі – те, що лікар приписав! Я зробила сторіночку з фоткою моїх самих рідних – чоловіком і малими. Але королева в нас одна! Наша Вікуля – біг босс у нашій родині, про це і сторіночка! А ми іноді кактуси, а іноді виконавці всіх побажань принцеси! Чудова, якрава колекція наповнить ваші роботи відповідним настроєм!Tanya Palamarchuk blog.agrafka.com.ua Зустрічаємо веснуTanya Palamarchuk det1 blog.agrafka.com.ua Зустрічаємо весну Tanya Palamarchuk det2 blog.agrafka.com.ua Зустрічаємо весну Tanya Palamarchuk det3 blog.agrafka.com.ua Зустрічаємо весну

В роботі використані такі товари з магазину:

Квітучого натхнення!


(с) Аґрафка, 2017