Натхнення з Аґрафкою: рамочка з підсвіткою

Привіт, аґрафочки!

Час готуватись до відпусток і відпочинку біля моря, адже на дворі вже літо. І тому в скрапроботах ця тема також дуже актуальна.

Сьогодні я хочу надихнути вас на творчість, а творити ми будемо роботу на морську тематику. Пропоную вашій увазі об’ємну рамочку для фото, але не просто рамочку, а ще й з підсвіткою. Своріть таку рамку з вашими фото і милуйтесь чарівними моментами в будь-який час доби.

Для основи я використала рамку ось з цього набору, додала світлодіодні лампочки по внутрішньому краю рамки та задекорувала за своїм смаком. Наразі рамка це найулюбленіший нічничок моєї доньки))))

Фотографію я розмістила у металевій прикрасі Prima. Фото є основним елементом в цій роботі і воно розташоване посередині і попереду всього декору, всі декоративні елементи знаходяться за круглою рамочкою з фото.blog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image1В кутику невеличка композиція з чіпборду, декоративних зірок та мушлі, пісочок у шкляній пляшечці. Якщо у вас немає „памятного“ пісочку з вашої поїздки, то ви можете скористатись ось таким чудовим пісочкомblog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image2Чіпбордове слово я покрила білим чорнилом, злегка затонувала краї чорнилом і додала зверху прозорий кракелюр.blog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image3Повітряні хмаринки відштамповані на прозорій плівці та запечені за допомогою гарячого ембосингуblog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image4
А ось так рамочка виглядає без включених ліхтариківblog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image5 blog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image6blog.agrafka.com.ua Рамка з підсвіткою image7Ось така чарівна об’ємна рамка в мене вийшла. Я впевнена, що рамки такого плану з різноманітними фото та декором ще будуть з’являтись у нашій квартирі))))

А я бажаю вам натхнення та вдалих відпусток!

З вами була Тетяна.

В роботі використано:


(с) Аґрафка, 2016