Натхнення з Аґрафкою. Люблю Україну

Привіт, сьогодні надихатиму вас я, Іра Soniachna.

Нещодавно в Аґрафці відбувся майстер-клас Тетяни Комарової, який просто нереально було пропустити! Для учасників відкрився чарівний світ міксд-медіа – одного з найпопулярніших та найкреативніших стилів у скрапі. Як ми творили-витворяли і що у нас вийшло, можна переглянути у фотозвіті. І, звичайно ж, було б дивно, щоб такі цікаві творчі експерименти не захотілось повторити :)

Накреативила я панно для патріотичного ярмарку. Намагалась керуватись порадами і рекомендаціями Тетяни, і використовуючи матеріали, що були під рукою. Проте творчість зовсім не точна наука – не завжди вдавалось досягнути очікуваного результату. З іншого боку, саме ця неочікуваність, новизна має свій неймовірний шарм і родзинку. Бо найголовніше – творити з задоволенням :)

Панно вийшло невеличке – 10х16см. Колись це була обкладинка магазинного блокноту. Я знала, що вона пригодиться) Отож, обкладинку обтягнула тканинкою, заґрунтувала, і далі повний креатив: маски, пасти, спреї, акрилові фарби, штампики…

Люблю_2

“Вишивала” на тканині і папері штампиками Lesia Zgharda

Люблю_3

Національна лінійка чипбордів від Вензелика – неймовірна!! І спокійно витримують різноманітні експерименти)

Люблю_4

Напис вдався таким блискучим завдяки дропсам від Фабрики Декору (з яким же нетерпінням очікую їхню продукцію в Аґрафці :) ), які я нанесла поверх акрилової фарби.

Люблю_5

Мушу відмітити, що міксд медіа надзвичайно корисна штука для перфекціоністів. Допомагає вийти за рамки і шаблони, зовсім з іншого боку поглянути на деякі речі, і не лише в творчості. Що вже казати про неймовірний відпочинок і задоволення від процесу і результату. Рекомендую! :)

Матеріали та інструменти:


(c) Аґрафка, 2015

 

  • дуже класне, кольорове і життєствердне!
    я коли побачила анонс на ФБ, так і подумала що то ти – творець :)
    теж чекаю продукцію ФД в Аґрафці ;)

  • Ирусь, вау-вау!!! Я очень рада, что мастер-класс тебя подтолкнул на творческие эксперименты и выход за рамки комфорта!
    Фон красивейший! Видно, что знания пошли в нужное русло))))

    • Дякую, Таню!!:) Тепер у нас з синочком договір і купа планів на літо – доб’ємо шкільну підготовку і будемо витворяти разом)))