Листівка до Дня Вчителя чудова ідея висловити свою подяку!

Незабаром професійне свято наших освітян – День Вчителя! А зроблена власноруч листівка якнайкраще висловить усю нашу щиру вдячність за невтомну працю любих вчителів!

Традиційно прийнято вважати, що квіти, солодощі та листівки – це, хоч і символічно, але найкращий вияв уваги та подяки для наших вчителів. А листівка ручної роботи – ще більше підкреслить щирість ваших намірів! Аґрафка пропонує Вам ідею незвичної шкільної листівки у рубриці “Натхнення з Аґрафкою” і запрошеним майстром – Тетяною Пищик, роботи якої є завжди цікавими, яскравими та багатими на різні дрібнички та деталі!

Натхненням до листівки була стильна та сучасна колекція на шкільну тематику від Prima Marketing – School Memories. Направду, листівка склалась на одному подиху! У ній поєднано багато елементів, які неодмінно асоціюються зі школою – букви, яблучко, глобус, чорна шкільна дошка! А використані паперові квіточки від Пріми – останній тренд в скрапбукінґу, адже їх можна розмальовувати акварельними олівцями і надавати їм будь-якого кольору, малюнку тощо!

 

Листівка до Дня вчителя

card2

card3

card4

card5

card7

card6

 

Сподіваємося вам сподобалась така ідея листівки!

Для роботи використано товари з нашого магазину:

 


 

(с) Аґрафка, 2014