Натхнення із ЗД: Прямокутники

Вітання, чарівні рукодільниці!

Цього чудового серпневого дня на нові творчі здобутки нас надихатиме запрошений дизайнер липня-серпня і майстер стильних фотоальбомів ВікторіяUnePetiteFemmeFatale
Сьогодні я з радістю демонструю свій свіжесенький фотоальбом.UnePetiteFemmeFatale det1 blog.agrafka.com.ua Завдання-асоціація Прямокутник

Він був створений на одному подиху. Мабуть Ви могли помітити, що серед моїх скрап-робіт не так багато ніжних дівчачих альбомів. В основному, американський стиль переважає.
Але щось я відволіклася… Отже, з радістю запрошую до перегляду фотоальбому за новеньким завданням-геометрія від Аґрафки – Прямокутники :) UnePetiteFemmeFatale det2 blog.agrafka.com.ua Завдання-асоціація ПрямокутникФотоальбом вирішила зробити прямокутної форми. Скористалася швейною машинкою, і на тканині в мене виникли одразу 2 прямокутнички :) За рахунок декоративної відстрочки!
Я вкотре в захваті від тканини DailyLike. Ось так потроху використовую свої запаси.  Їх в мене чимало!
Зосередивши увагу на основній композиції, я дала волю настрою та натхненню, і з задоволенням гралася з мереживом, пір’ям (висічками, чипбордом), брадсами, оксамитовою та шеббі стрічками. Заховала під відріз сітки конвертик (ще один прямокутничок :) ).UnePetiteFemmeFatale det3 blog.agrafka.com.ua Завдання-асоціація ПрямокутникВнутрішній блок декорувала штампінгом. Тут також рожеві прямокутники-конверти.UnePetiteFemmeFatale det4 blog.agrafka.com.ua Завдання-асоціація ПрямокутникПолюбляю ці троянди штампи-конструктори від Лесі Згарди :)UnePetiteFemmeFatale det5 blog.agrafka.com.ua Завдання-асоціація ПрямокутникСподіваюся, власниця фотоальбому буде у захваті. До речі, створюючи цей фотоальбом, я планувала подарувати його своїй племінниці, додатково зробивши гарні студійні фото з її участю в барвах та відтінках самого альбому.UnePetiteFemmeFatale det6 blog.agrafka.com.ua Завдання-асоціація ПрямокутникЦей фотоальбом закріплений на оксамитову стрічку. Я скористалася яскравими рожевими люверсами.
Давно хотіла зробити альбом у такий спосіб кріплення – він дозволить в подальшому додати листівки, додаткові сторінки для фото, можливо навіть записи, тощо. Довжина оксамитової стрічки та конструкція фотоальбому дозволяє додатково наповнювати його:)

 ***
Обовязково приймате участь у свіженькому завданні серії “Геометрія” від Аґрафки. А я планую найближчим часом показати усю красу цього фотоальбому у відео та викласти його в Інстаграм.
Чекаю Вас там в гості :)
Гарного дня!

(c) Аґрафка, 2016