Натхнення до Дня закоханих

Вітання, рукодільниці та рукодільники!

Все ближче день Х – день любовних признань, сюрпризів і подарунків нашим коханим. Ви вже вирішили, чим приємно здивувати свою половинку і як цікаво це презентувати? Якщо ні, дизайнери Аґрафки обов’язково надихнуть вас!

Запрошуємо переглянути ніжні, романтичні, пристрасні і загадкові творіння нашої команди:

Ganna Nazarenko

Той випадок, коли валентинку пошити легше, ніж вирізати з паперу :)
Для фанатів шиття пропоную пошити серце і прикрасити його мереживом. Такий аксесуар стане не лише чудовим декором для подарунку, а ще й замінить традиційну валентинку для коханого чи коханої.

Ganna Nazarenko love inspiration with Agrafka

Анастасия Гладкая

К празднику я подготовила нежный набор: открытка, пара нежных бонбоньерок со сладостями и сердечный тег. Красивые сердечки вырезала с помощью ножа Sizzix Bigz Die – Hearts. Папки для тиснения Valentine Background & Borders Set помогли мне сделать интересный фон для открытки и украсить нежную бумажную повязку на коробочку.

Анастасия Гладкая love inspiration with Agrafka

Анастасия Гладкая love inspiration with Agrafka det1

Анастасия Гладкая love inspiration with Agrafka det2

Красивые и аккуратные коробочки я легко сделала с помощью очень удобной доски от WRMK – Pillow Box Punch Board. Несколько дотс My Mind’s Eye – Collectable – и подарок готов!)

Анастасия Гладкая love inspiration with Agrafka det3

Marina Kartavenko

Виникло бажання зробити ніжну валентинку у пастельних тонах, а допомогали мені у цьому дістрес-чорнила і ніж Sizzix Heart, Scallop w/Roses.

Marina Kartavenko love inspiration with Agrafka

Орися Чорняк

Ніжна валентинка виготовлена за допомогою ножів від Memory boх – фонова вирубка Piestra Tile Die та прошиті сердечка.

Орися Чорняк love inspiration with Agrafka

Орися Чорняк love inspiration with Agrafka det

Tanya Sonata Joy

Зробити приємне своїм близьким дуже просто! Загорніть подарунок у білий крафтовий папір, обмотайте червоною стрічкою або шнурком та додайте власноруч зроблені теги у вигляді сердечок. Сердечка зробіть за допомогою ножів Sizzix, зробіть тиснення за допомогою папок Sizzix та додайте тематичні написи штампами ТМ Lesia Zgharda.

Tanya Sonata Joy love inspiration with Agrafka

Tanya Sonata Joy love inspiration with Agrafka det1

Tanya Sonata Joy love inspiration with Agrafka det2

Признання у коханні можуть бути такі різні… і такі особливі… – адже призначені для когось дуже особливого! А зроблені власноруч, обов’язково засвідчать почуття до коханої людини в найпевніший спосіб.

Тож бажаємо натхнення!


(с) Аґрафка, 2016