Нам ТРИ роки – Аґрафка здійснює мрії!

Так швидко спливає час! Не встигли й озирнутись, як нам вже ТРИ роки! Традиційно Аґрафка любить частувати до свого свята. Тож якщо ви не проти частування, то мерщій читайте про нову святкову акцію у Аґрафці.

Ми довго думали, вагалися, радилися, дискутували, чим же пригостити наших прихильників до Аґрафчиної річниці. Хоча усі пропозиції були чудовими, та серед нас була баба Яга, яка завжди була проти і казала – а якщо в когось таке вже є чи тим просто не цікавиться? – ми повинні зробити святковий настрій кожному нашому клієнту без винятку! – А як ми це зробимо? – допитувалися ми і її геніальна відповідь: – а ви спитайтеся в них  про їхню мрію – поставила усе на свої місця :)

Тому ми питаємося вас: про що ви мрієте, любі наші аґрафки (так ми жартівливо називаємо усіх наших клієнтів та поціновувачів)?

А ми таки впевнені, що кожна рукодільниця має мрію! То про що мрієте конкретно Ви? Спробуймо відгадати. Ви мрієте про мирне небо над головою, про щасливих та здорових близьких нам осіб, про щирі посмішки наших діток і радісні зморшки наших батьків? Можливо хтось мріє про власну оселю, чи бодай творчий куточок? А хтось просто мріє виспатись, або ж в чудодійний спосіб розширити добу і мати свій час на власне хобі? :))

Чесно? Якби такі мрії були в Аґрафчиній силі – ми залюбки б здійснили їх без вагань! На жаль, ми не всемогутні. Але асортимент нашого магазину може посприяти здійсненню певних мрій і нехай це не буде мрія усього вашого життя, а всього-на-всього лише маленька рукодільна мрія, але у кожного вона СВОЯ. Можливо, комусь просто до повного щастя не вистачає нового вишивального набору, чи набору паперу з останньої новорічної колекції, чи інструментів для печворку, щоб нарешті таки наважитись і спробувати себе в новому для себе виді рукоділля. Але дозвольте нам здійснити цю вашу мрію!

Умови акції “Аґрафка здійснює мрії”:

1. Ви обираєте свою мрію з асортименту нашого магазину – будь-що, що є в наявності – від дрібного і дешевого, до великого і дорогого. Обмеження лише в кількості – одна позиція.

2. У своєму блозі, персональному сайті,  ЖЖ, Фейсбуку чи Вконтактах* (інші ресурси та соц. мережі не беруть участь в акції) пишемо невеликий чи великий лист до Аґрафки про свою рукодільну мрію за назвою “Аґрафка здійснює мрії, а я мрію про…”,в тексті даєте посилання на обраний товар з нашого магазину та розміщуєте зображення акції “Аґрафка здійснює мрії”. Посилання на інші ресурси в цьому тексті недопустимі В описі вартує написати чому саме про цей товар ми мрієте, не важливо якщо ви не вміє гарно писати, важливо щирість ваших намірів і ваша мрія.

Акція: Аґрафка здійснює мрії

Аґрафка здійснює мрії

3. Даєте посилання на свій лист внизу цього повідомлення і вам присвоюється особистий номер.

4. Заявки приймаються до 25 грудня 2014р.

5. 26 грудня 2014р. з допомогою функції RANDOM.org ми оберемо ТРИ мрії, які з радістю негайно виконаємо, а саме будь-яка обрана мрія за рахунок Аґрафки поїде до свого власника**

6. Від однієї особи можна розмістити мрію тричі (чи три різні мрії) на різних ресурсах*** – це збільшує Ваш шанс на перемогу в акції.

* – профілі в соціальних мережах (Фейсбук та ВКонтакте) обов’язково повинні бути відкриті для загального доступ протягом цілого періоду акції. Закриті профілі не приймаються до розіграшу.

** – Аґрафка оплачує доставку ЛИШЕ по території України. Іноземні переможці отримують обрану мрію, але доставку за межі України оплачують самостійно (тарифи можна дізнатися тут)

*** – Якщо на момент розіграшу так сталося, що товар відсутній на складі, то Аґрафка зобов’язується на суму обраного товару надати будь-який наявний товар на складі на вибір переможця, або доставити відповідний товар у найближчий термін, якщо це можливо.

 

Ну що ж, тепер обирайте свої мрії і гайда писати лист Миколаю, ой Аґрафці :))

Питання щодо акції можна задавати в коментарях до цієї статті.

UPD:

Як додавати лінк на свій лист? Знизу статті є блакитного кольору кнопочка “Add your link” – натискаєте і заповнюєте всього три поля: URL – вказуєте лінк на свій допис, а не на блог в цілому, Name – вписуєте своє ім”я та прізвище, e-mail – вводите свою електронну поштову адресу, щоб ми могли з вами сконтактуватися (мейл не публікується для загального доступу). Натискаєте ОК і Inlinkz може запропонувати Вам поділитися своїм дописов в соц сережах, а можете просто минути цей крок (кнопка Skip). Усе!

 • Олена

  Шкода, що в інстаграмі не можна, в багатьох нема “жж” і “вконтакте” :(

  • Anna

   Ви можете написати про свою мрію у Facebook)

  • У Інстаграм не відкриваються лінки. Ця соціальна мережа не адаптована під такого плану розіграші. Тому ми передбачили кілька можливостей (і здебільшого вони безкоштовні) : це не лише власні блоги, але й популярні соц. мережі, як Фейсбук та Вконтакте. Якщо у Вас не має профілю, то започаткувати такий профіль не займе багато часу. Не перейматеся цим, а обирайте мрію і нехай Вам пощастить :)! А в інстаграм ми регулярно проводимо забави з призами, слідкуйте, можливо щось цікаве буде саме і для Вас!

 • Yulia
  • Юля, дякуємо, що розпочинаєте нашу святкову Акцію! Ви напевно не знали, як додати лінк в InLinkz? Ми це зробили замість Вас – у Вас номер один! Бажаємо перемоги!

 • Галина Забавська

  Вітаю любу Аграфку, процвітання вам! Як мама меленької донечки мрію лише про те, щоб виспатись, але тут допоможе лише час, тому біжу гуляти по магазину, обирати мрію і писати листа)

  • Дякуємо за привітання! Для декого така радісна новина, що Ви мама маленької донечки, стала сюрпризом в Аґрафці! Вітання від усіх аґрафок Вам! Обирайте мрію і нехай Вам пощастить! Мрії повинні здійснюватися!

 • Anna Orlova

  пробачте, але не знаю як робити посилання на пост в фейсбук, зробила на сторінку, ма. 13 номер:), тож не публікуватиму нічого, щоб зберегти до розіграшу відображення мого репосту:) нехай 13-ому пощастить виграти!

  • Нічого страшного, ми не буквоїди і за дрібні, незначні порушення, не дискваліфікуємо мрійниць :) Так, що сміло можете постити, у випадку Вашої перемоги, а ми Вам її бажаємо!, ми пошукаємо пост у Вашому профілі, тож почувайтеся вільно ділитися і іншими подіями чи новинами у Вашому профілі! Дякуємо за участь!

   • Anna Orlova

    дякую за людяність:) дуже!

 • Дякую за можливість здійснення мрії! Благополуччя на довгі роки!

  • Дякуємо за участь! Бажаємо, щоб Ваші мрії завжди здійснювалися!

 • Ольга Smilek

  Неймовірна цукерочка!!! Ще й під самий Новий рік! Дякую, Аґрафочка! Можливо завдяки Вам моя мрія здійсниться! Буду тримати кулачки і мати надію)
  Ваш магазин чудовий, я бажаю Вам процвітання, привітливих та щедрих кліентів!

  • Дуже дякуємо за такі теплі слова! Нехай Вам пощастить і Ваша мрія здійсниться!

 • Крістіна Журавльова

  Это очень мега круто! Даже если и не выиграешь (даже думать об этом не хочется, я выиграю), просто за такой шанс хочется сказать СПАСИБО!
  А ещё вопрос, как сюда можно подписаться? Всегда читаю вас только когда вспоминаю и набираю в поисковике…

  • Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно! І бажаємо Вам попасти в трійку здійснених мрій :)

   А щодо підписки: як Вам зручно читати блоги? у нас в жовтій вкладці “Пошук” (її незабаром перейменують в “пошук та підписка”) є підписка через Bloglovin або є кнопочка RSS, яка дозволяє вставити лінк в інші читалки.

   • Крістіна Журавльова

    Удобно в ленте блоггера. Но вроде бы подписаться получилось и через Блогловлин… проверю потом
    Спасибо :)

 • Галина

  О-о-о!!! Яка щедрість!!!))) Вітаю Аграфку з 3-річчям! Успіхів, процвітання та добробуту вам! Дякую дуже-дуже за можливість помріяти з вами!))))

  • Дякуємо, Галинко! І бажаємо вам здійснення усіх Ваших мрій! Нехай щастить Вам!

 • Юл@

  Спасибо вам за шанс!
  Поздравляю!Процветания вам,успехов!Спасибо,что вы есть!

  • Дуже дякуємо за відгук, нам усім так приємно :)) І бажаємо Вам, щоб в житті завжди здійснювалися Ваші мрії!

 • буду тримати кулачки за всіх дівчат та їхні мрії, а за свою мрію буду тримати “кулачища”!!! :)))

 • Alёnushka

  Неймовірна щедрість!!! Дякую Аграфці за шанс помріяти перед Новим Роком! Так мало дива в наших життях…