М’якенький чохол на планшет iPad

До справжнього цуцика ми ще не зовсім готові, точніше мама абсолютно не готова, тому виникла чергова ідея зробити щось із песиком для мого сина. Довго не вагаючись, зробила йому чохол на iPad і розмістила на ньому тканинну аплікацію із собачкою – сину приємно, бо отримав цуценя, а мамі практично – ай-пад в чистоті та безпеці :)))

 

Для виготовлення цього чохла використала льон як основну тканину, а також Тільдо-тканину для аплікації та підкладки. Льон продублювала флізеліном, а в якости м’якої прокладки застосувала синтепон (тонкий). Аплікація зроблена із 657687 ножем від Sizzix  (Bigz Die – Dog, Puppy). Обожнюю цю серію ножів від Сіззікс – вирізають будь-які матеріали без проблем!

Покроковий опис роботи по створенню аплікації із тканини можна прочитати у цій статті.

 

Викрійка дуже проста, головне правильно виміряти розміри ґаджету і зробити припуски на потовщення чохлу, підкладку тощо. Спершу думала, що сфотографую короткий МК, але справа відбувалася ввечері і освітлення не сприяло фотосесії. Проте, якщо комусь буде цікаво такий покроковий опис створення м’якого кейсу для планшету, я з радістю повторю свій експеримент :)

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013