Привіт, дорогі друзі! Сьогодні з вами Natasha Kukla і в нас майстер-клас!
Пропонуємо Вам створити ніжну й водночас яскраву мрійливу листівочку: будемо багато малювати)
1. Маємо вже готову основу для листівки: цупкий кардсток та вже приклеєний (за допомогою двостороннього скочу) фон нейтрального кольору.
Пропоную Вам нанести малюнки гелевою ручку через трафарет (дуже зручно використовувати різографи або лінійки для квілінгу, де багато отворів різного діаметру), а також довільно малюємо, що забажається: сердечка..крапочки.
2. Нанесення штампів (використала штампи-написи різними шрифтами, обожнюю їх).
На цьому ж кроці додаємо трішки бризків за допомогою чорнила або спрею.
Коли ми використовуємо саме темні чорнила на світлому фоні, це дуже гарно відтіняє роботу.
3. Як же без текстури? За допомогою трафарету та текстурної пасти створюємо об’єм. Одночасно з тим на свіжу пасту я додаю трошки глітеру. Аби додати фону мерехтіння.
4. Тепер приступимо до виготовлення основи під ловця снів.
За допомогою ножів для вирубки круглої форми я вирізала кілька кружечків з цупкого картону.
Для того, щоб кружечки були однакові і нічого нікуди не з’їхало при вирізуванні, зафіксовую ножі між собою клаптиками скочу.
5. Вирізані кружечки я пропоную скріпити між собою за допомогою клею, щоб основа під ловця була цупкішою й можна трошки затонувати (бо раптом нитка десь намотається не щільно).
Тепер частину, яка нам буде не потрібна в листівці ми зрізуємо. Для чого? Для того, щоб не втрачати час на обмотування нитками зайвого елементу…і для того, щоб намотувати цю саму нитку на потрібну нам деталь було в рази легше.
Оскільки коло невеликого діаметру, то продівати крізь нього катушку з ниткою вкрай не зручно. А тримаючи в руках отаку а-ля підкову, дуже просто.
6. А тепер же мусимо назад прикріпити цю непотрібну відрізану частинку (ззаду посадити її на краплинку клею чи скотч), тому що нам необхідно імітувати павутинку ловця, а для цього потрібен повний круг (принаймні, так обмотувати буде легше, особливо, якщо Ви схочете робити справжні петлі ловця снів).
7. Коли ми намотали достатньо павутинки (зверніть увагу, ми не створювали справжнього ловця, а лише імітували, оскільки з тоненькою ниткою на це витратилось би вкрай багато часу), то місця стиків одної ниточки до іншої я промазую клеєм ПВА.
Щоб вони тримали форму, коли ми заберемо нашу тимчасову деталь.
8. Забираємо тимчасову детальку, а нитки акуратно зрізуємо. Поки лишаємо ловця, чи то правильно сказати буде: половинку ловця – у спокої.
9. Наступним кроком займемося малюванням. Дуже люблю робити якісь замальовки чорною гелевою ручкою. А коли їх ще й розфарбувати… виходить класний елемент для улюбленого хобі. Гадаю, в кожного знайдеться вдома ручка та кольорові олівці))
Отож, створюємо пір’ячко.
10. І акуратно вирізуємо. Чудово, якщо у Вас є спеціальні ножиці з вузькими лезами для такого філігранного вирізання, але й звичайні манікюрні теж підійдуть.
Я зробила одразу 6 пір’їнок.
11. Розміщуємо нашу композицію на листівці. Півколо ловця я закріпила на вспінений скотч, щоб додати об’єму.
12. А далі продовжуємо оздоблення на свій смак.
Всередину я помістила відштампований та вирізаний напис. А також продовжила малювання пір’ячка вже на основі своєї листівки.
Додала написів гелевою ручкою.
Прикріпила паєтки.
Все це покрила легким шаром тукстурної пасти й одразу щедро посипала рожевим глітером.
Тепер саме час трошки зачекати, аби паста підсохла. Струшуємо зайвий гліттер. І готово)
Саме час подарувати комусь таку милу листівку… з найщирішими побажаннями…і від усього серця!
У створенні листівки мені допомогли:
- Текстурна паста біла
- Аква-спрей Чорна ніч
- Різак для паперу Tonic studio – Maxy Guillotine 31см, 152E
- Чорнило для штампування Ranger – Jet Black, AIP31468
- Чорнило для штампування та тонування – Pumice Stone, TIM27140
- Двосторонній білий об’ємний скотч Stix2, S57044
(c) Аґрафка, 2017