МК: вишиваємо дівчинку Gorjuss від Bothy Threads

Сьогодні у блозі Аґрафки ексклюзивний майстер-клас. Наш дизайнер Світлана є прихильником аж двох напрямків у рукоділлі: скрапбукінґу та вишивки. А ще досить часто комбінує їх між собою. Сьогодні Світлана покаже нам процес вишивання однієї з дівчаток Gorjuss – Ladybird від Bothy Threads. Погодьтесь, навіть якщо ви досвідчена вишивальниця, завжди приємно подивитись і надихнутись чудовим творчим процесом :) Тож усіх запрошуємо до приємного перегляду!

Привіт! Ось і відмітили усі травневі свята. І настала справжня весна. Та сама весна, в якій багато сонця, багато зеленого і квітучого, а ще багато комах. Комахи бувають різні. Бувають навіть дуже милі:) Зараз я хочу вам показати “Леді-сонечко” з колекції Gorjuss.Світлана Березінська blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsТож, розпочнімо. Як завжди, у наборі йде чорно-біла схема у двох екземплярах. На одній надруковані позначки, а на іншій позначено бекстіч. У процесі вишивання це дуже зручно. Лінії беку не відволікають увагу від основної схеми. Додатково йде інструкція на англійській мові.Світлана Березінська det1 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsУсі набори від Bothy Threads комплектуються нитками Madeira. Дуже яскраві і добре підібрані кольори. В схемі усі позначки різні. Немає схожих між собою, тому це великий плюс.Світлана Березінська det2 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsТакож одним з головних елементів є канва. Aida 14-го каунту, молочного кольору та з принтом у ніжно-рожевий горох. Дві голки: для вишивання, та для пришивання леліток.Світлана Березінська det3 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy Threads Світлана Березінська det4 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsСам процес вишивання дуже легкий. Робота невелика, і вишивається на одному диханні. Зазвичай, багато з нас не люблять бекстіч, але його треба вишивати обов’язково. Без нього ніяк.Світлана Березінська det5 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsДоречі, хто ще не чув про п’яльця ку-снап: чудова річ. Дозволяє робити натяг канви такий, який вам зручніший. Щодо мене, то я полюбляю “барабанний натяг” і можу з упевненістю сказати, що жодні п’яльця такого не можуть робити.
Тим часом наша дівчинка набуває чіткої форми. Додамо леліток…Світлана Березінська det6 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy Threads Світлана Березінська det7 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsПісля вишивання тканини звичайно не залишилось, а ось ниток-муліне залишилось вдосталь. Тому можна не хвилюватись, що їх не вистачить у процесі вишивання. Після прання кольори залишаються такими ж яскравими і канва не деформується.Світлана Березінська det8 blog.agrafka.com.ua МК вишиваємо ladybird Gorjuss Bothy ThreadsСподіваюсь, я надихнула Вас і Ви побіжите вишивати, бо це чудове заняття!
Бажаю легких хрестиків!

Для роботи необхідно:


(c) Аґрафка, 2016