МК виготовлення фігурних магнітиків із допомогою Sizzix

Мій син навчається у підготовчій школі і вивчає англійську мову, щоб унаочнити матеріал, який він зараз проходить на цих уроках, я вирішила зробити пару заготовок із латинських  літер, кольорів, зображень тварин, предметів тощо. Але в ході роботи зрозуміла, що було б дуже добре усі ці заготовочки прикріпити до холодильника, тому одразу виникла ідея застосувати гнучкий магнітний вініл із клейкою стороною. Пару хвилин пошуку в інтернеті і вуаля! Вдома у мене цілий метр такого вінілу.

Для роботи застосувала різні обрізки скрап-паперу та ножі від Sizzix. Лист у мене товщиною 0,9мм (бувають тонші, наприклад 0,4мм) тому я обрала ножі із колекції BIGZ Die та переконалася, що Сізіксам, на відміну від інших виробників, усе під силу!!!! Люблю я свій Sizzix!

 

Отже короткий покроковий опис виготовлення фігурних магнітиків в домашніх умовах:

 

1. Підготувати папір (можна залишки) і магнітний вініл відповідного розміру (можна нарізати прямокутнички для окремих літер, я робила цілу заготовку). До вінілу приклеїти папір (переконайтеся, що приклеїли правильною стороною, бо я запланувала папір в смужку, щоб вийшли смугасті магніти, а коли клеїла папір до вінілу, то смужкою до магніту приклеїла його … ;)

на фото я відгорнула захисну плівку вінілу

 

2. Складаємо канапку: прозора пластина + ніж + магнітний вініл лицевою стороною до ножа (оскільки літери на ножі нанесені в дзеркальному відображенні, то потрібно вирізати літери лицевою стороною до ножа) + накриваємо прозорою пластиною:

 

 

3. Прокручуємо канапку через машинку. На виході отримаємо літери. На фото літери з тильної сторони:

 

 

4. Позбирати усі літери і ВСЕ! можна писати на паркані холодильнику ;)

Ми вивчаємо зараз кольори в школі, тому окрім слів-кольорів я вирізала кілька метеликів:

Тепер вивчення англійської за сніданком, обідом чи вечерею стало значно простішим :)

 

Для роботи необхідно:

  • магнітний вініл із клейкою стороною;
  • машинка Sizzix Big Shot;
  • ножі Sizzix – літери, метелики;
  • кольоровий чи дизайнерський папір

 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013