МК “Обруч для волосся за 5хв”

“Звичне-диво” – так каже моя 5-ти річна племінниця на речі, які, здавалось би, зовсім неочевидні нам дорослим та здаються “дивом”. Коли я здивовано запитуюсь в дітей, що ж це сталося, що вони САМОСТІЙНО зненацька прибрали увесь гармидер в дитячій кімнаті, Ганнуся знизує плечима та спокійно відповідає: – Хммм, звичне-диво!

От і в Аґрафці сьогодні – звичне-диво! Справжній метеликовий бум серед зими! Спочатку виникла ідея поексперементувати з ножами Сізікс, потім почала з фетру робити декор на шпильки для волосся, а тоді пригадала, що в період Новорічних розпродажів купила в Accessorize комплектики обручів для волосся і вирішила їх оздобити. Перший обруч зробила реально за 5хв! Тому вирішила зробити ще один і пофотографувати МК, щоб поділитись ідеєю експрес-подарунку для дівчинки.

Спочатку обираємо палітру з 3-4х кольорів фетру. Перший обруч був в рожево-фіолетових тонах, цей я зробила в більш осінніх – теплі помаранчево-коричневі відтінки:

 

Мій фетр розміром А4. Приміряємо ножі-метелики до фетру і вирізаємо смужки відповідної ширини (приблизно 5смх21см):

 

Тепер кожну смужку розрізаємо на 4ри рівні частини (мої метелики все ще помістяться на такі клаптики фетру, але в будь-якому випадку пам’ятайте правило – 7 раз відміряти, 1 раз відрізати!):

Тепер вирізаємо за допомогою машинки Сиззикс наших метеликів. За що я люблю ці машинки, що вони легко справляються з матеріалами різної товщини! Фетр вирізала одразу в 4ри шари – швидко та легко:

Тепер залишається їх гарно “приземлити” на наш обруч. Я обрала світло-бежевий обруч – він мені найбільше пасував до цієї гами метеликів. Тому основу, на яку приклеїла метеликів теж обрала світло-бежевого кольору. Вирізаємо смужку фетру для підкладки – це приблизно 1,8-2см і розрізаємо її навпіл. В моєму випадку цього достатньо, щоб розмістити усіх метеликів, але якщо ви бажаєте засіяти увесь обруч подібно віночку, тоді вирізайте смужку відповідно до ваших розмірів. Вирізані смужки приклеюємо до основи обруча за допомогою гарячого клею та склеюємо їх між собою. Я змістила основу (заздалегіть приміряла до себе):

 

Можливо не дуже акуратно виглядає, але все сховається під цілим табуном метеликів (цікаво метелики табунами мешкають чи зграями?). Тепер прикріплюємо метеликів до основи. Клей накладаємо на серединку (тіло) метелика і, за крильця тримаючи, прикладаємо його до основи. Важливо приклеювати лише серединку метелика і лише до основи, а крила залишати повітряними. Приклеїли одного, тоді в хаотичному порядку клеємо наступні – можна підняти крила вже приклеєних метеликів і поруч розмістити наступного, можна розташовувати їх в різні сторони – пильнуємо лише кольори – щоб гарна була палітра:

 

В принципі все! Прикраса готова! Фотографії вийшли не дуже якісні, бо мій телефон вже розряджався, але я ще зробила пару знимків готової прикраси і моделі іншим фотоапаратом :)

 

А ось так виглядає перший обруч – рожево-фіолетові кольори, ще й метелика на кофтині моє “звичне-диво” має :)

 

 

В роботі були використані наступні товари з нашого магазину: