МК: мініальбом з секретиком

В новому творчому завданні “Це секрет… це найбільша моя таємниця” наші дизайнери підготували шквал цікавих задумів для натхнення та реалізували безліч таємничих ідей в свої проектики. І сьогодні ми хочемо поділитися з вами покроковим описом виготовлення міні-альбому на кільцях із секретиком в середині від талановитої Світлани Березінської.

Привіт! З вами Світлана Березінська і сьогодні я хочу вам показати майстер клас по виготовленню міні-альбому. Я страшенно люблю творити їх. Вважаю, що це просто гарна річ, яка може “розповісти” про якусь важливу подію, свято, або навіть один день з життя. Варіантів безліч!

Отож, сьогодні ми будемо творити міні-альбом у незвичайній формі,  а саме у формі кола.

В мене буде альбом про дуже цікавий період у моєму житті. На його створення мене надихнув чіпборд від Simple Stories. Підібрала папір від ММЕ та First Edition.

Три різні виробники, але чудово поєднуються між собою.

як зробити міні альбом самому 01

Діаметр кола може бути різний, усе як ви забажаєете. Саме для цього альбому я обрала ножі від Spellbinders, але ви можете скористатися ножами і інших виробників (Sizzix 1, Sizzix 2, Tonic Studios чи інші). Основа мого альбому буде d-9,5 см, а більшість фото d-8,3 см.

як зробити міні альбом самому 02

З аркушу паперу нарізаємо три смуги шириною 10 см, та вирізаємо з них кола (зауважу, що чим більше діаметр вашого кола, то тим простіше вирізати вручну і можна обійтись без спеціальних інструментів).  Виходить дев`ять сторінок у формі кола. Теж саме робимо і з фото.

як зробити міні альбом самому 03

Також, вирізаємо наші обкладинки. Для цього потрібно взяти цупкіший матеріал, наприклад, картон.

Ось наші заготовки вже й готові.

як зробити міні альбом самому 04

Міні-альбом це не тільки місце для фото. Ми можемо додати туди дуже багато секретиків. Можна використати конверти, незвичайні форми сторінок та зробити багато кишеньок,  куди можна покласти щось цінне або надто особисте.

Пропоную, вам зробити тег, прошити дві половинки, та склеїти між собою. З іншими двома колами зробити майже те саме, але проклеїти їх потрібно, лише по краю.

Ось така кишенька для тега в нас утворилась.

як зробити міні альбом самому 05

Також, пропоную вам задекорувати сторінки/фото просто прошиваючи їх по колу на машинці, не лише рівно, а іноді і у довільному русі.

як зробити міні альбом самому 06

Збираємо наш міні-альбом, та декоруємо його. Не забувайте слідкувати за “товщиною”, просто для того, щоб ваш декор “не перехилив” усю конструкцію, тоді альбом вийде з усіх сторін/боків рівний.

як зробити міні альбом самому 07

Трішки деталей.

як зробити міні альбом самому 08

як зробити міні альбом самому 09

як зробити міні альбом самому 10

Сподіваюсь, Вам сподобалось! Тож запрошуємо вас взяти участь у наших творчих завданнях і позмагатися за рукодільний приз від Аґрафки!

Гарного дня!

Використані матеріали:


(с) Аґрафка, 2015

 

 • Крістіна Журавльова

  Очень классный альбом! Спасибо!!!!

 • ці круглі сторіночки тааакі цікаві!! дуже класна ідея, дякую!