МК: мініальбом з одного листа

Сьогодні в Аґрафці чудовий майстер-клас по створенню міні-альбомчика лише з однієї скрап-сторіночки! Таку ідею можна легко використати для подарунку чи проведення часу з дітлахами – впевнені, їм сподобається найбільше!

“Доброго дня! Разом з вами Світлана Березінська.

Сьогодні хочу запропонувати вам створити альбом із одного аркушу паперу, який згодом можна скласти у маленький квадратик.

 • По-перше, виберіть тему/фото для свого альбому.

Краще обрати якусь одну подію, тему, або обробити знімки в одному ефекті.

Отже, я обрала фото, в яких є спільна тема. В мене, це нещодавня річниця (4 роки), як ми знайомі із моїм чоловіком. Всі фото зроблені у різний час та період, тому я вирішила обробити фото в одному стилі.

Розкладаємо фото в тому порядку, в якому вам підходить.

Середину я вирішила прикрасити чіпбордом від Wycinanka.

мініальбом з одного аркушу 01Кожну свою роботу я люблю прикрашати тегами. Вважаю, що це дуже гарна і необхідна річ.

Роблю їх власноруч, використовуючи дошку для виготовлення конвертів і ось такі теги виходять.

мініальбом з одного аркушу 02Щоб фото не дуже виділялись одне від одного, раджу підібрати однаковий декор.

Прикраси в мене, не тільки із різних колекцій, але ще й від різних виробників. Ось тут треба “увімкнути” всю свою уяву, та покрутити/переставляти все, що у вас є між собою.

мініальбом з одного аркушу 03Моїм стилем є – C&S (чисто і просто), тому я прикрашаю все мінімально. Ви звісно ж можете робити все у “своєму” стилі. Єдине, що я вам пораджу, це менше використовувати дуже об’ємні квіти.

мініальбом з одного аркушу 04Існує безліч варіантів зі складання такого альбому. Який саме обрати вам, це вирішуєте тільки ви. Перш ніж наклеювати все, раджу вам поміркувати та покрутити аркуш, тоді ви знайдете саме той варіант, який вам підходить.

Я наведу приклад поширених варіантів розрізу/складання такого плану альбомчиків – перший варіант “змійка” – альбом складається смужка за смужкою, другий варіант – по колу, альбом складається з середини чи скраю по колу. Рожева лінія – лінія розрізу, решту лінії – лінії згину:

варіанти розрізу сторінки для альбому

Нижче я наведу свій приклад.

Я почала складати аркуш із середини. Далі складала по колу (варіант 2). Таким чином в мене всі фото сховані у середині альбому, а “обкладинка” в мене вийшла із іншої сторони аркуша.

мініальбом з одного аркушу 05

мініальбом з одного аркушу 06

мініальбом з одного аркушу 07Ось такий вийшов міні-альбом. Приблизно розміром 10х10 см. Ще можна зробити торбинку та покласти туди свій міні-альбом…

Сподіваюсь вам сподобалось!

Дякую за увагу!”


(с) Аґрафка, 2015

 

 • Nataliya Mishchenko

  Отличная идея! И прекрасный подарочек, который сможет удивить)

 • дуже класний! а оця ідея з тегами дошкою для конвертів – взагалі класкласклас :) це ж треба, яка універсальна штука, та дошка )))

  • вона і справді багатофункціональна! :)
   дякую! :)