Сьогодні в Аґрафці чудовий майстер-клас по створенню міні-альбомчика лише з однієї скрап-сторіночки! Таку ідею можна легко використати для подарунку чи проведення часу з дітлахами – впевнені, їм сподобається найбільше!
“Доброго дня! Разом з вами Світлана Березінська.
Сьогодні хочу запропонувати вам створити альбом із одного аркушу паперу, який згодом можна скласти у маленький квадратик.
- По-перше, виберіть тему/фото для свого альбому.
Краще обрати якусь одну подію, тему, або обробити знімки в одному ефекті.
- По-друге, візьміть стандартний аркуш скрап-паперу розміром 30х30 см. Краще обрати без візерунку – так вам буде легше робити свій міні-альбом.
Отже, я обрала фото, в яких є спільна тема. В мене, це нещодавня річниця (4 роки), як ми знайомі із моїм чоловіком. Всі фото зроблені у різний час та період, тому я вирішила обробити фото в одному стилі.
Розкладаємо фото в тому порядку, в якому вам підходить.
Середину я вирішила прикрасити чіпбордом від Wycinanka.
Кожну свою роботу я люблю прикрашати тегами. Вважаю, що це дуже гарна і необхідна річ.
Роблю їх власноруч, використовуючи дошку для виготовлення конвертів і ось такі теги виходять.
Щоб фото не дуже виділялись одне від одного, раджу підібрати однаковий декор.
Прикраси в мене, не тільки із різних колекцій, але ще й від різних виробників. Ось тут треба “увімкнути” всю свою уяву, та покрутити/переставляти все, що у вас є між собою.
Моїм стилем є – C&S (чисто і просто), тому я прикрашаю все мінімально. Ви звісно ж можете робити все у “своєму” стилі. Єдине, що я вам пораджу, це менше використовувати дуже об’ємні квіти.
Існує безліч варіантів зі складання такого альбому. Який саме обрати вам, це вирішуєте тільки ви. Перш ніж наклеювати все, раджу вам поміркувати та покрутити аркуш, тоді ви знайдете саме той варіант, який вам підходить.
Я наведу приклад поширених варіантів розрізу/складання такого плану альбомчиків – перший варіант “змійка” – альбом складається смужка за смужкою, другий варіант – по колу, альбом складається з середини чи скраю по колу. Рожева лінія – лінія розрізу, решту лінії – лінії згину:
Нижче я наведу свій приклад.
Я почала складати аркуш із середини. Далі складала по колу (варіант 2). Таким чином в мене всі фото сховані у середині альбому, а “обкладинка” в мене вийшла із іншої сторони аркуша.
Ось такий вийшов міні-альбом. Приблизно розміром 10х10 см. Ще можна зробити торбинку та покласти туди свій міні-альбом…
Сподіваюсь вам сподобалось!
Дякую за увагу!”
(с) Аґрафка, 2015