МК: листівка від автора колекції Magnolia Sky

Можливо для когось з наших читачів це стане сюрпризом, проте так – українські скрапери розробляють чудові дизайни різноманітної скрап-продукції. А ринок скрап-товарів постійно поповнюється і новими брендами, і якісними матеріалами – що дуже тішить всіх рукодільниць.

Зокрема, неймовірно красива колекція Magnolia Sky, авторства Катерини Олійник, з перших днів полонила серця скраперів – і листівки, сторінки, альбоми та блокноти з магноліями розповсюджують мистецтво в люди:) А сьогодні ми з вами маємо чудову нагоду побачити роботу автора зі своєю колекцією!

Добрий день, наші читачі. Сьогодні з вами я, Катерина. І я підготувала для вас майстер клас по листівці, у якій я хочу показати цікавий спосіб використання скрап паперу з колекції Magnolia Sky від ТМ Фабрика Декору.Ekaterina Oleunik det1 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia SkyОтже, для початку я вирізала з листа дві квітки магнолії та один бутон. Так як папір не розрахований на контакт з водою, я розмалювала квіти за допомогою спиртових маркерів Chameleon.Ekaterina Oleunik det2 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia Sky Ekaterina Oleunik det3 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia SkyЗа домогою ножів Tonic Studios я вирізала один суцільний круг з білого паперу та одне кільце з чорного паперу. Тут хочеться зауважити, що ножі дуже добре відцентровані. А тому вирізають такі кільця дуже добре.Ekaterina Oleunik det4 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia SkyЗа допомогою прямокутного ножа с перфорацією з листа скрап паперу з колекції “Magnolia Sky” вирізала прямокутник. А також вирізала слово “beautiful” ножем від Sizzix.Ekaterina Oleunik det5 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia SkyДалі я приклеїла коло на прямокутний фон, використовуючи універсальний клей від “Фабрика Декору” і обрізала зайві частини кола.Ekaterina Oleunik det6 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia SkyКвіти приклеїла по краю кола и додала висічку-напис.Ekaterina Oleunik det7 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia Sky Ekaterina Oleunik det8 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia SkyІ наша листівка готова:Ekaterina Oleunik det9 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia Sky Ekaterina Oleunik det10 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia Sky Ekaterina Oleunik det11 blog.agrafka.com.ua МК листівка Magnolia Sky

Творчого вам літа!

Дизайнер використала такі матеріали з магазину Аґрафка:


(с) Аґрафка, 2016