МК “Листівка-вазон”

 

На простому аркуші паперу накреслити шаблон горщика згідно розмірів на малюнку:

 

Перенести отриманий шаблон на обраний цупкий аркуш паперу, який служитиме заготовкою для листівки:

 

Заготовці можна надати об’ємного тиснення. У нашому випадку за допомогою двох папок (657597 Набір папок для тиснення Sizzix Textured Impressions Embossing Folders 2PK – Butterflies & Flowers Set від Stephanie Barnard) я зробила тиснення на вирізаному горщику. Спочатку папкою Квіти посередині заготовки зробила карбування, а тоді протиснула ще метеликів на краї горщика. Зігнути отриману основу по середині.

 

З білого аркушу паперу вирізати смужку розміром 6х25,5см. На відстаннях, зазначених на фото, зробити біговку та акуратно зігнути смужку по отриманим лініям. Це буде основа, на яку ми прикріпимо метелики та квіти.

 

Таку гармошку приклеїти на лінії, що позначені на малюнку літерою “А”. За допомогою ножів Sizzix (658290 Ножі + штампи Sizzix Framelits Die Set 5PK w/Stamps – Butterflies #4) вирізати метеликів, квіти та гілочки і в хаотичному порядку приклеїти їх до гармошки. Три метелики ніби пурхають над вазоном, а насправді вони тримаються на прозорих смужках, вирізаних із цупкої плівки :) (ознайомитись із асортиментом папок для тиснення можна за цим посиланням)

 

Наша листівка-вазон буде не просто гарним додатком для подарунку, всередині є місце для привітання та кишенька для грошей. На фото видно як сформована кишенька.

 

Декоруємо лицеву сторону листівки. Для цього з білого паперу вирізати два прямокутники розмірами 2,3х10,3 см, зробити на них тиснення. Під одним з прямокутників заховати стрічку та обидва прямокутника приклеїти до основи листівки

 

Залишається написати вітальні слова, сховати грошовий подаруночок чи сертифікат у кишеньку, гарно зав’язати бантик і наша листівка готова!

Олександра Воронкіна, спеціально для Аґрафки

Ось деякі матеріали з нашого магазину, використані у листівці:


(с) Аґрафка ТМ, 2013