Майстер-клас: Сюжетний розворот в альбом.

Дитячі альбоми бувають не лише рожево-блакитними і мереживними, а й захоплюючими і з пригодами!

Як зробити розворот в такий альбом, сьогодні детально покаже і розкаже наш дизайнер Юля МозговаYuliaM

Доброго дня, дорогі наші читачі!
Впевнена, що спекотні літні дні приносять вам масу задоволення і позитивних емоцій! А ще нагадують про відпочинок, море, тропіки, Африку і навіть… спекотний юрський період, коли жили улюбленці всіх дітлахів – динозаври.
Сьогодні я пропоную вам невеличкий майстер-клас зі створення яскравого розвороту в альбом. Я дуже люблю сюжетні розвороти, які надихають на активність і які є цікавими для дітей. І саме такі сторінки ми сьогодні з вами робитимемо.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing1 Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing2 Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing3Для створення такого розвороту нам знадобляться наступні матеріали та інструменти:
1. Папір “Діно і компанія” ТМ Фабрика Декору
2. Акварельний папір для елементів, що закриваються, та пивний картон для основи деревця
3. Чіпборд “Набір динозавриків”
4. Ніж Sizzix Tree W/Flower,Heart & Leaves
5. Ніж Spellbinders Standart Circle
6. Ніж Memory Box Puffy Clouds
7. Ніж Tonic Studios Square Layering Die Set
8. Універсальний клей та глоссі акцент
9. Рідкі дотси
10. Деко глазур
11. Шнур
12. Машинка для вирізання Sizzix
13.Тример від Tonic Studios 

Отже, розпочнемо:) Готуємо основний фон для сторінок. Оскільки сторінки в мене сюжетні, то і фон відповідний – голубе небо з хмаринками і квіткове поле. Альбом я робитиму на кільцях, тому фон одразу приклеюю до основи. Якщо у вас на сторінках будуть брадси або альбом планується з корінцем і палітуркою, то основу слід приклеїти після декорування сторінок.
Я одразу ж готую елементи, які будуть розкриватися, щоб чітко бачити “поле для діяльності”:)Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing4На правій сторінці в мене буде калейдоскоп-сонечко. Роблю заготовки для калейдоскопу: за допомогою ножів Tonic Studios Square Layering Die Set та Spellbinders Standart Circle вирізаю на машинці для тиснення 5 квадратних елементів з віконцями. Щоб ножі не з’їзджали, прикріплюю їх за допомогою паперового скотчу.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing5 Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing6На кожне віконечко зі зворотнього боку приклеюю смужки пивного картону. З’єдную елементи між собою, як показано на наступному фото.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing7Готовий калейдоскоп-сонечко приклеюю до частини сторінки, яка відкриватиметься. Всередину калейдоскопу пізніше вставлю фото, а між елементами додам дрібні зірочки і квіточки, щоб підкреслити об’єм.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing8Готую продовження сюжету – деревця. За допомогою ножа Sizzix Tree W/Flower,Heart & Leaves вирізаю 4 деревця – 2 із пивного картону, 2 – із кардстоку. Наклеюю кольоровий кардсток на пивний картон – так деревця будуть більш об’ємними і цікавими.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing9Приклеюю дерево на праву сторінку, прикрашаю його квітами та листям. Маленькі елементи полюбляю клеїти на клей глоссі – так виходить акуратніше.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing10Доповнюю “малюнок” динозавриками і травичкою.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing11Останні штрихи – напис та дотси.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing12На ліву сторінку теж приклеюю деревце, прикрашаючи його листям, дрібними квіточками, сердечками з написами та гойдалкою, яку я зробила з мотузки та пивного картону.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing13Додаю деталі: динозаври, трава, хмарки. Окремі елементи приклеюю на пивний картон для об’єму. Всі елементи та контури сторінки пропрацьовую лінером для більшої виразності.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing14З лицевої сторони елементу, що відкривається, приклеюю заголовок та картку для журналінгу. Доповнюю сожет динозавриком-чіпбордом, який покритий деко глазур’ю.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing15І ще раз результат:) Такі сторінки не лише прикрасять альбом та додадуть яскравого обрамлення фотографіям. Такі сторінки будуть цікаві дитині, адже їх можна використати, щоб пограти у гру “Знайди динозаврика” або навчити дитину рахувати.Юлія Мозгова‎ blog.agrafka.com.ua МК Розворот в альбом playing16Яскравого вам літа, сонячного настрою та натхнення!
З вами була Юля Мозгова.
До зустрічі!

Для розвороту використані такі матеріали та інструменти:


(c) Аґрафка, 2016