Майстер-клас: Project Life – розрізане фото

Вітаємо всіх поціновувачів швидкого скрапу:)

Сьогодні Марія підготувала дуже корисний для наших стильних проектів майстер-клас!

maria

Привіт. Мабуть, багато хто з вас замислювався про естетичну складову «розрізання» фото в Просто Альбомі. Я ж сьогодні хотіла б поговорити про технічну складову різання. Мені  давно хотілось використати фото розміром 30х30, але мене зупиняло те, що фотостудія, в якій я друкую фото, такий формат не підтримує. От я і вирішила докладніше вивчити програму «Photoshop» на рахунок поділу фото на частинки.maria-asaulenko-det9-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-2016А для вас я підготувала невеличкий МК, сподіваюсь він вам буде корисним.
1.      Вибираємо фото, яке плануємо розрізати, і відкриваємо у програмі.
2.      Наступним кроком потрібно задати відповідні розміри нашому фото. Використовуючи інструмент «Рамка» задаємо розміри майбутньому фото на верхній панельці. Висота та ширина в моєму випадку дорівнюватимуть 30 см. Вибравши рамкою потрібний шматочок фото, натискаємо Enter.maria-asaulenko-det1-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-20163.      Далі переходимо до самого «різання» фото. Використовуємо інструмент «Раскройка».maria-asaulenko-det2-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-2016Поставивши мишку на фото, натискаємо праву кнопку миші та вибираємо пункт «разделить фрагмент»maria-asaulenko-det3-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-2016З’являється вікно, в якому ми задаємо кількість фрагментів по горизонталі та вертикалі. Так як у мене файл з трьома кишеньками по горизонталі та двома по горизонталі, я задаю наступні параметри:maria-asaulenko-det4-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-2016Натискаємо кнопку «ОК» та отримуємо розліноване фото. На цьому етапі я додала написи на фото, тому що на розлінованому фото видно який напис буде на якому фрагменті.maria-asaulenko-det5-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-20164.       Залишилось лише зберегти частинки. Натискаємо комбінацію клавіш Alt+Shift+Ctrl+S або ж вибираємо рядок «Сохранить для Web»maria-asaulenko-det6-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-2016Вибираємо тип файлу jpeg та збільшуємо якість до 100.maria-asaulenko-det7-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-20165.      Натискаємо зберегти і вуаля, отримаємо маленькі частинки одного великого фото
maria-asaulenko-det8-blog-agrafka-com-ua-prostoalbom-10-2016На цьому все, експериментуйте в своїх альбомах та долучайтесь до наших завдань.


(с) Аґрафка, 2016