Привіт, дорогі наші Аґрафочки)
З Вами kukla. І сьогодні пропоную Вам створити разом з нами чудовий подарунковий пакет…можливо, для якогось смаколика чи інших приємних дрібничок.
Зазвичай я надаю перевагу коробочкам, але часом саме пакетики стають в нагоді (і робити їх за допомогою спеціальних інструментів набагато швидше й простіше!)
Поїхали?)
Для роботи нам знадобиться:
- Дощечка для створення пакетів
- Машинка для вирізання й тиснення
- Ножі для вирізання Sizzix
- Швейна машинка
- Ножиці
- Клей (cиліконовий чи будь-який вам звичний)
- Двосторонній скоч
- Декоративний скоч
- Гелева ручка
- Лінійка-трафарет
- Штампи
- Чорнило водорозчинне
- Distress чорнило
- Дизайнерський картон щільністю 200г/м³ з тисненням льон, розміром 18на30,5 см
- Вощений шнур (чи будь-який інший шнур/стрічка для зав’язування пакетика)
- Скрап-папір (а також гофро-папір й т.д.…)
- Декоративна кінострічка
- Мереживо
- Бинт
- Ґудзики, брадси, та інший декор
1. Спершу розглянемо дощечку для створення пакетів Gift Bag Punch Board від We R Memory Keepers. Вона дає можливість створювати 3 різні розміри пакетів S, M, L. Ми скористаэмось розміром L. Для створення пакетика такого розміру візьмемо дизайнерський картон формату 18на 30,5 (18 см – це буде висота нашого пакета, розмір по дну буде 9,5на5 см).
В результаті роботи з цим Punch Board ми отримаємо заготовку для пакета, яка безпосередньо зображена на дошці).
Користуватись цим інструментом легко та зручно.
2. Отримавши «напівфабрикат» подарункового пакету, робимо загини на пробігованих лініях, щоб бачити наочно майбутню конструкцію.
3. Наклеїмо двосторонній скоч на місця скріплення пакета. Загалом, можна одразу скріпити пакет і надалі працювати вже з готовим об’эктом. Але, як на мене, значно зручніше працювати з заготовкою у розгорненому вигляді, й збирати конструкцію вже на кінець.
4. Тепер починаємо працювати безпосередньо з оформленням. Гелевою ручкою(або лінером) промальовуємо півкола та лінії-стрілочки за допомогою лінійки-трафарета. Малюємо стрілочки-сердечка (або що там Ваша творча душа бажає! Моя – завжди бажає сердечок! Будь це новорічна робота…чоловіча..дитяча.. сердечки – моє все!).
5. Створюємо бризки за допомогою водорозчинного чорнила (можна скористатись рідкою фарбою або спреєм), або промалювати бризки тією ж ручкою.
6. Тепер наносимо малюнок штампами за допомогою Distress чорнила (я взяла відтінок Pumice Stone).
Обожнюю в роботах різні написи) Й оскільки у нас тема зимова, звісно, відштампуємо ще й сніжинки.
7. Тепер текстурна паста через трафарет. На мій погляд, саме дрібний візерунок текстурної пасти найбільш доречний для робіт невеликого формату.
8. Поки підсихає текстура у формі крапочок, зробимо напис для пакуночка.
Написи однозначно надають роботі чарівного шарму й нерідко виступають центральним елементом багатьох листівок чи коробочок. Я вирішила скористатись зимовими фразами з ножів Sizzix. Обрала слово «Merry» й вирізала його кілька разів з дизайнерського картону.
А потім склеїла ці написи в єдине ціле (напис на напис у кілька слоїв), щоб отримати більш цупку конктрукцію а-ля чіпборд.
9. Повертаємось до оформлення заготовки-пакета. Прикрашаємо декоративним скочем та починаємо прикидати кольорове рішення нашого пакунку.
10. Для подальшого оформлення візьмемо скрап-папір (я скористалась, як видно з попереднього фото, набором I Love Winter від Echo Park), а також додатково клаптики дизайнерського картону, гафропаперу тощо. Підготуємо бажаний декор, який нам підходить тематично та по кольоровій гаммі.
11. Складаємо ескіз нашої роботи. Мені надзвичайно подобається багатошаровість тканини, паперу, різних дрібненьких деталей.
12. Можна просто проклеїти шари паперу/мережива, але для надійності та додаткового шарму, пропоную прошити все на швейній машинці зигзагоподібним швом.
13. Встановлюємо брадси та пришиваємо зірочку-ґудзик. Приклеюємо за допомогою силіконового клею (чи будь-якого іншого, яким Вам зручно й звично користуватись) наш декор на заготовку пакунку.
Закріплюємо напис на декорі, скориставшись клеєм. (Ще кілька кроків і нарешті буде фініш))))
14. Приклеюємо паперові сніжинки та маленькі кульки, що імітують сніг.
15. За допомогою кракелюрної фарби (або акрилу) наносимо білі акценти, й зразу на свіжу фарбу посипаємо гліттер та кришталевий деко-топпінг. Наша робота буде мерехтіти легким ніжним сяянням.
16. Чекаємо кілька хвилин, щоб фарба остаточно підсохла й можемо склеювати конструкцію подарункового пакетика. Ще на початкових етапах роботи ми наклеїли на місця майбутнього скріплення двосторонній скоч(див.пункт 3). Однак для більш міцного скріплення я б радила поверх скочу наносити тоненький шар клею.
Прошнуровуємо пакетик вощеним шнуром/стрічкою і зав’язуємо милим бантиком… і вуа ля…
Головне не забути покласти всередину смачний подаруночок для кого-небудь!)
Надихайтесь і творіть разом з нами. Обіймаємо Вас!)
Чудового дня!
Для створення святкових пакетів Наташа використала:
(с) Аґрафка, 2016