Майстер клас по чоловічій листівці

 Привіт-привіт! Сьогодні я, Наталія Міщенко, хочу поділитися з вами невеличким майстер-класом по створенню чоловічої листівочки.

Ось таку листівку ми з вами зробимо.

майстер-клас по чоловічій листівці 07

Для її створення я обрала папір Teresa Collins – Memories Paper Kit. Чесно кажучи, я просто в захваті від нього, його текстури та дизайнів!

майстер-клас по чоловічій листівці 01

Основу для листівки я вирізала із аркушу акварельного паперу з тисненням шкарлупа розміром 21см на 14,8 см. Зігнувши навпіл отримали основу розміром 10,5 см на 14,8 см, що відповідає стандартній листівці.  З аркушу у сіру смужку вирізаємо прямокутник розміром 10,2 см на 14,5 см.

майстер-клас по чоловічій листівці 02

Далі із залишків інших аркушів вирізаємо квадратик та 2 теги. Теги – це гілочка-помічниця! Якщо вам не вистачає частинки декору, завжи можна вирізати тег із шматочку паперу і все стане на свої місця)

майстер-клас по чоловічій листівці 03

Підбираємо відповідний декор. Я обрала чіпборд ключик, чіпборд цифра 29, шнур та підвіска-вентилятор, оскільки, листівочка на 29 День Народження чоловіка, який займається вентиляцією )))

майстер-клас по чоловічій листівці 04

Складаємо нашу композицію.

майстер-клас по чоловічій листівці 05

А тепер приклеюємо всі деталі. Я скористалася універсальним клеєм від Фабрики Декору. Теги приклеїла на об’ємний скотч Stix2.

Ще я використала ґудзики з набору Teresa Collins – Memories – Chipboard Buttons

майстер-клас по чоловічій листівці 06

Хвостики шнурів я закріпила за допомогою невеличкого степлера.

Для напису використала наліпки Teresa Collins – Memories Cardstock Stickers, троши піднявши їх на шматочок пивного картону.

Наша листівочка готова!

майстер-клас по чоловічій листівці 07

Декілька ракурсів.

майстер-клас по чоловічій листівці 08

майстер-клас по чоловічій листівці 10

майстер-клас по чоловічій листівці 11

Також можна шматочками паперу задекорувати спинку та внутрішню частину листівки, що я і зробила, але забула сфотографувати(

Дякую за увагу!


 

(с) Аґрафка, 2015