Майстер-клас: аплікація з тканини. Гарбузик

Вітання поціновувачам тканин і шиття! За вікном у нас золота осінь, а це означає що настав час ароматних пирогів з гарбузом і теплим чаєм. Сьогодні я підготувала для вас невеличкий майстер клас по аплікації. Останнім часом світ аплікацій мене захопив, не без допомоги ножів для печворку від Sizzix. Цей напрям став для мене надзвичайно цікавим і я вирішила не зупинятися. Справа в тому, що аплікації є багатогранними і їх можна використовувати не лише в якості декору побутово-декоративних речей, але і у вигляді декоративного панно на стіну, або як я – в якості декору для осіннього альбому. Варіантів дуууже багато, то ж вам залишається лише обрати, що прикрасити аплікацією.

Для аплікації нам потрібно:

1. Для початку потрібно визначитися з аплікацією. Я обрала гарбуз. Якщо ви також плануєте робити свою аплікацію з частин, то потрібно мати два однакових малюнка.

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-062.  Визначаєтеся з місцем розташуванням аплікації на своєму виробі.

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-07

3. Розрізаєте одну з заготовок на частини і нумеруєте їх. Це, можливо, надмірна засторога, але якщо у вас елементи схожі між собою за формою – це дозволить вам не сплутати, де що має розміщатися. Вирізаємо елементи з флізофіксу в дзеркальному відображенні інакше наша аплікація буде дзеркальним відображенням нашого взірця. За допомогою праски приклеюємо елементи з флізофіксу до тканини і вирізуємо наші елементи.

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-08

4. Я схематично помітила деякі елементи з моєї аплікації. Але будьте обережні, я це роблю спеціальним чорнилом для тканин. А по-друге, ті лінії, які я малюю будуть або непомітні, або закриватимуться іншими елементами. Припрасовуємо наші елементи з тканини на основну тканину.

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-09

5. Кожний елемент я обробила швом для аплікацій. Моя порада – починайте обшивати елементи з центрального рухаючись поступово до країв. Під час таких дій тканина може дещо збігатися (тому перед цим спробуйте прошити якийсь елемент окремо і зрозуміти чи буде таке відбуватися у вас чи ні).

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-10

6. В результаті отримала ось такий «напівфабрикат».

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-11

7. Можна залишити так як є, але мені захотілося прикрасити мій гарбузик, і я додала декоративних шовчиків.

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-12

Мій гарбузик прикрасив обкладинку альбому. Але – це лише напрямок і поштовх, а ви вже самі обираєте яким шляхом вам піти J

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-05

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-04

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-03

albom-v-tkanynnij-obkladyntsi-iz-aplikatsijeyu-majster-klas-02

Затишної всім осені! МК підготувала Ганна Дудник


(с) Аґрафка, 2016

  • дуже класний гарбузик, і цікавий та доступний МК, дякую!