Лайфхак: Як підписатися на оновлення нашого блогу!

Не пройшло і 100 років, як дійшли наші ручки написати про те, як можна підпистатися на наш блог :) Але, як то кажуть, краще пізно, ніж ніколи! Отож, якщо Ви ще досі не знайшли способу підписатися на регулярне читання нашого блогу, то сьогодні ми поділимося цим лайфхаком :)

Насправді все дуже просто! Згори блогу, у самій “шапці” є дві кольорові вкладки – жовта та рожева, які можна додатково відкрити і побачити приховані можливості блогу. Отож, сьогодні нас цікавитиме вкладка “пошук та підписка” – якщо на неї натиснути, то з’явиться приховане меню, а усі повідомлення будуть під тим меню.

як підписатися на блог аграфки 1

як підписатися на блог аграфки 2

Не хвилюйтеся, що тепер це меню закриватиме вам півекрану, його легко згорнути назад, натиснувши знову ж на ту саму вкладку.

У цьому меню є різні варіанти підписки на блог, категорії та теги, а також пошук.

На сьогодні ми пропонуємо вам кілька варіантів, щоб слідкувати за нашими оновленнями:

як підписатися на блог аграфки 3

  • ви можете приєднатися до нас у будь-якій соціальній мережі і пильнувати за нашими новинками з магазину, новими статтями у блозі, а також подробицями життя Аґрафки;
  • з допомогою RSS каналу ви можете слідкувати за нами у будь-якому зручному сервісі для читання блогів;
  • ви можете здійснити підписку на оновлення в нашому блозі через свою електронну адресу (не забудьте підтвердити підписку, коли на вашу пошту прийде оповіщення про підписку і посиланням для активації підписки);
  • також ми виділили окремо підписку для тих, хто користується сервісом Bloglovin’.

Оберіть зручний для себе спосіб, щоб бути завжди з Аґрафкою.

Детальніше хочемо зупинитися на підписці з допомогою RSS-каналу. Якщо натиснути на піктограму (на зображенні обведена червоним кольором у фото згори), то посилання приведе вас на наш канал з контентом з нашого блогу:

як підписатися на блог аграфки 4

на цій сторінці ви знайдете додаткові сервіси для перегляду та читання інформації з різних блогів – Яндекс підписки, Yahoo, netvibes, Feedly тощо. Ви можете обрати той сервіс, яким ви звикли користуватися і тоді регуларно у стрічці вашої читалки буде і Аґрафка.

Якщо ж ви користуєтесь іншим сервісом, про який тут не вказано, то достатньо скопіювати посилання на наш рсс-канал: http://feeds.feedburner.com/Agrafka і додати його у своєму сервісі підписки.

Ось і все. Сподіваюся, ви скоритсаєтесь підпискою на наш блог :)))

Дякуємо, що залишаєтесь з нами! Якщо у вас є пропозиції як покращити користування блогом, то напишіть нам у коментарях – ми обов’язково розглянемо усі пропозиції.


(с) Аґрафка, 2015

 

  • Viktoriya

    оо, спасибо за этот пост… ну никак у меня не получалось подписаться на ваш блог ))) заходила через facebook, а теперь все работает!

  • Катерина Pioniya

    А в мене така схема не проходить(((( Бо Блоггер пропускає лише 300 підписок вручну. Хоч на пошту отримую розсилку.