#зжиттяаграфок: інтерв’ю “5 Запитань Відомим Людям”

Чи знаєте ви, що в Інстаграм під тегом #зжиттяаграфок ми розповідаємо про робочі будні нашої команди? Так би мовити привідкриваємо завісу нашого аґрафчиного життя, яке щодня наповнене не лише плідною роботою, але й веселими посиденьками, рукодільними подвигами і просто цікавими закулісними історіями. І сьогодні про це в нашому блозі:

Так от, сьогодні ми винесемо трохи за межі Інстаграм наше закулісне життя і поділимося чудовим інтерв’ю нашої аґрафки – Анни Дідух.

Інтерв’ю підготував Євген Крамаренко для щонедільної рубрики “5 Запитань Відомим Людям”, і яке увійде в книгу “Власна Справа. Початок“:

Анна Дідух, Співзасновниця компанії «Аґрафка».
Роздрібний та гуртовий продаж товарів для хобі та рукоділля

Пані Анна, скажіть будь-ласка, ЧОМУ ВИ Є ПІДПРИЄМЦЕМ?

У певний момент я зрозуміла, що у моїй голові зародились ідеї, які можна було реалізувати лише у випадку, коли кожен процес був би створений мною особисто: так, як я бачу, так як хочу показати це людям, так, як я це відчуваю.
Коли я зрозуміла, що мені є що представити та показати по іншому, я вирішила започаткувати власну справу з чудовою командою однодумців

ЩО ВИ ЗДОБУЛИ ТА ЧИМ ВАМ ПРИЙШЛОСЯ ПОЖЕРТВУВАТИ?

Що я здобула? Я здобула і постійно здобуваю новий, прогресивний, широкий світогляд.
Я знайомлюсь із величезною кількістю нових цікавих людей: партнерів, клієнтів. Власна справа – це дуже класний стимул постійно знаходитись у тонусі – я не маю права не реагувати на стрімкі зміни навколо мене на ринку.
Я здобула можливість бути щасливою від усього, що я роблю, а також я здобула можливість мати право вибору на те коли, де і що я роблю на власний розсуд.
Чим я пожертвувала? Однозначно, це час у колі моєї сім’ї та друзів.

ЩО Є НАЙВАЖЧИМ, ДЛЯ ВАС ОСОБИСТО, КОЛИ ВИ РОЗПОЧИНАЄТЕ НОВИЙ ПРОЕКТ?

Найважчим є правильно сформулювати для себе особисто відповідь на одне запитання: Що я хочу отримати в результаті? Як тільки в моїй голові народжується розуміння, я завжди добре розумію що і як робитиму

З ЯКИМ ВИДОМ СПОРТУ ВИ БИ ПОРІВНЯЛИ СВОЮ ВЛАСНУ СПРАВУ І ЧОМУ?

Моя справа – це командна гра… Я отримую неймовірне задоволення від того, що ми розуміємо один одного з одного погляду, жесту, слова.
На полі усі гравці важливі на своєму місці і у певний час; тут дуже важливо не побоятись передати пас для «вдалого голу» не перетягуючи гру лише на себе. Підстрахувати, розіграти виграшну комбінацію заради спільної мети.

ЯК БИ ВИ ПЕРЕНЕСЛИСЯ У МИНУЛЕ, У МАШИНІ ЧАСУ, ЩО ЗМІНИЛИ Б?

Я зараз є такою лише тому, що все склалось так, як склалось. Я ніколи не думаю із серії — “А якби….”
Тому впевнено можу сказати, що нічого або все. Просто змінивши хоча б один фактор, хоча б одну ситуацію мені довелось би прожити інше життя.
Завжди вірте в Свої Сили та пам’ятайте,
що усі Дива Можна Створити Власними Руками!
З Найкращими Побажаннями, Анна Дідух
http://www.agrafka.com.ua/

 

Ось така вона наша Ганнуся!

А, до речі, завтра Аґрафка по документам святкує своє трьох-річчя! :)


(с) Аґрафка, 2014