Базові інструменти для квілтінгу/печворку + відео

Сьогодні у нас спеціальний огляд для любителів клаптикового шиття – базових інструментів для печворку/квілтінгу. Назвати цей комплект інструментів для роботи в стилі печворк фактично можна святою трійцею квілтера – вони мастхев у роботі кожного, хто працює в цій техніці. І лише використання їх в поєднанні один з одним приносить бажані результати: такі важливі у печворку – це точність та якість порізаних деталей. Не маючи бодай якогось інструменту з цієї трійці, печворкиня наражається на рукодільні муки в роботі, адже такий комплект дуже спрощує життя рукодільниці.

Мова піде про: мат для розкроєння, дисковий ніж та лінійку для печворку.

Звичайно, для початку, якщо ви лише бажаєте себе спробувати у цій техніці, щоб зрозуміти чи вам сподобається вона чи ні, і чи такий вид рукоділля ваш, то цілком можна обійтися ножицями, звичайною лінійкою та олівцем. Але ми впевнені, що після першої спроби, ви зрозумієте, що наявність печворкового тріо дуже спростить та вдосконалить ваш творчий процес і перед вами неодмінно повстане питання покупки цих інструментів.

І ось досить часто на цьому етапі зустрічаються помилки початківців у цій справі, адже цілком зрозумілим є бажання придбати усі ці інструменти якщо не дешево, то принаймні за притомною ціною, проте, як тільки починаєш шукати товари у відповідних магазинах, натрапляєш на перше розчарування – повний комплект обійдеться в чималу копійчину. Дехто на початку купує маленький килимок чи використовує звийчану лінійку, але в процесі роботи, ви переконаєтесь, що така економія виллється не лише в рази дорожче, адже неправильно обраний інструмент змусить потратитись на новий і правильний,  але й на формування неправильних звичок чи що ще гірше – банально відіб’є бажання рукоділити.

Так, інструменти, а тим більше базові, не коштують дешево, і питання навіть не в курсі гривні до валюти, а в тому, що це є ОСНОВНІ знаряддя для клаптикового шиття і вони повинні служити довго (ніхто не хоче щотижня міняти комплект інструментів), відповідно затрати на їх виробництво (щоб вони служили довго) впливають на кінцеву ціну. Тому скажемо вже давно відому істину серед рукодільниць: не варто економити на інструментах. Хоча ми не закликаємо купувати найдорожчі товари, проте ми заохочуємо перед покупкою зважити усі за та проти того чи іншого інструменту і головне звернути увагу на їх якість, адже це те, чим ви будете користуватися досить часто!

Мат для печворку (самовідновлювальний килимок чи мат для кроєння).

Для чого потрібний мат? Саме для легкого та зручного кроєння тканини. Для печворку та квілтінгу не підійдуть скляні килимки, лише ґумові та самовідновлювані. Здебільшого вони зеленого кольору, хоча зустрічаються й інших кольорів. Такі килимки часто використовують у скрапбукінґу, але розмір килимків у скрапбукінґу відрізняється від матів для печворку. У печворку вкрай важливий великий розмір такого мату. Тут якраз той принцип, що чим більший килимок, тим краще – головне, аби вам на стіл помістився. На великих килимах зручно кроїти тканину для печворку повністю розгорнуту, чи з рулону, але навіть, якщо ви думаєте, що ви ніколи не будете кроїти такі великі розміри тканини, або ви можете скласти тканину в кілька разів і вона поміститься на ваш маленький мат, то ви глибоко помиляєтесь, адже забуваєте про готові вироби, а вони бувають досить великими (наприклад, покривала) і є етапи процесу, коли їх необхідно теж підрізати, а для цього й знадобиться ваш великий килимок.

Тому рекомендуємо звертати свою увагу на килимок не менше 60см по одній стороні (наприклад, дуже популярний розмір 60*45см). На такому маті уже можна розмістити тканину 110см шириною (це стандартна ширина тканин для печворку), складену навпіл. Хоча, звісно, якщо коштів не достатньо на таку покупку, то найменший килимок, про який все ще можна сказати, що він підійде для печворку це на 45см, але доведеться тканину складати в кілька разів. Тому, на наш погляд, оптимальним є розмір 60*45 чи, якщо вам позволяє фінансове становище і робоче місце – 60*90см. На ще більші килимки можна звертати увагу, якщо у вас дійсно достатньо місця на робочому столі.

мати для квілтінгу

Тепер кілька порад, як користуватися матом, щоб він довше прослужив вам:

  • мат самовідновлюваний, але відновлюється він лише від порізів. При тому легких порізів, а не канав. Отож, якщо хочете довго користуватися одним матом, не вирізайте 1001 детальку на одному місці – мат для того й є великого розміру, що деталі під час вирізання  можна собі трошки посувати. Тоді усі легкі порізи вам точно відновляться і килимок служитиме дуже довго;
  • як ми вже сказали, мат відновлюється лише від порізів, тому в жодному випадку не прасуйте на ньому – це смерть вашому килимкові. Килимки для печворку не терплять високих температур, а тому забудьте про те, щоб під час процесу пити гарячу каву/чай і, не дай Боже, класти на килимок горнятко. Перевірено на досвіді Аґрафки – в цьому місці, не одразу, але з часом килимок здувається і робиться не придатним до повноцінного використання;
  • найкраще, щоб килимок служив лише для розкроювання. Не варто класти на нього швейну машинку, бо у вас мало місця на робочому столі чи на довший час класти інші предмети, особливо важкі. А також килимок варто зберігати у горизонтальному положенні, винятком є килимки зі спеціальними гачками, які можна повісити вертикально на стіну, але важливо, щоб вони рівно висіли. Якщо для зберігання ви покладете мат за шафу, де  є люфт для килимка, то будьте певні він прогнеться і деформується. Деформований килимок відновити до первинного стану не можливо, а працювати на такому килимку шкідливо для проектів, адже точність розмітки/порізки вже не та.

Ще при покупці мату варто звернути увагу на розмітку. Здебільшого вона йде у дюймах і це дуже зручно, адже більшість проектів мають вже закладені розміри деталей та припуски у дюймах, проте деякі моделі килимків мають подвійну розмітку і в дюймах та в сантиметрах, що для наших рукодільниць ще практичніше. Також крім горизонтально-вертикальних ліній розмітки, досить часто є розмітка під кутом 45 градусів чи іншим кутом. Усі ці розмітки можуть знадобитись, а можуть ні. Тож їх наявність не обов’язкова, але при потребі дуже спрощують життя рукодільниці.

Для більш вибагливих майстринь існують килимки на поворотній основі, які крутяться на 360град. Це дуже зручно для роботи, коли деталь потрібно підрізати з різних сторін – достатньо покрутити килимок і деталь змінить своє положення – вам не треба змінювати робочу руку, переходити з іншої сторони до деталі, чи якось не природно для себе ставати та вирізати, але такий килимок не замінить повноцінно звичайний мат для кроєння, тому швидше служить доповненням до основного килимка.

Дискові ножі для печворку (роликові ножі для тканини)

Ви коли не-будь бачили, як ріжуть піцу круглим ножем? Ніж для печворку дуже схожий до цього ножа :) Це ручка з круглим гострим лезом у формі диску, який легко ковзає по тканині і одночасно її розрізає. З таким ножем дуже зручно та швидко кроїти тканину для печворку. Рівний край деталей, а також не осипання тканини – це не єдина перевага дискового ножа перед ножицями. З допомогою таких ножів тканину можна різати у кілька шарів – 2, 4 чи навіть 8!

роликові ножі для печворку

Ножі бувають різного розміру, здебільшого стандарти: 18, 28, 45 чи 60 мм. Кожен розмір має свої переваги та недоліки. Розмір ножа вказує на діаметр дискового леза в міліметрах, тому чим більший диск, тим менш він маневрений. Так, наприклад, для вирізання фігурних деталей чи дрібних найкраще підійде ніж на 18 мм, такої плавності і мініатюрності ви ніколи не досягнете з ножем 60-кою. Проте роликовий ніж на 60мм найкраще справиться з кроєнням тканини у 4-8 шарів по прямій лінії. З огляду на це, якщо ваше хобі переросте у справжнє захоплення, у вас згодом з’явиться кілька ножів і обов’язково серед них буде улюблений :)

Варто зазначити, що кожен з нас має свою звичну робочу руку – хтось шульга, а хтось звик працювати правою рукою (більшість ножів саме на праву руку), тому важливо при купівлі звернути увагу чи ніж можливо застосовувати для правої чи/та лівої руки. Як правило, на упакуванні є такі позначки: L, left handed – для лівші; R, right handed – для правші. Зараз в Аґрафці є дуже якісні ножі для печворку від фірми Clover – кожен ніж є універсальним і його можна зібрати чи на праву руку чи на ліву.

Отже, якщо з розміром та рукою визначились, то варто звернути увагу на виробника ножа, а отже, на якість ножа. Тут дійсно працює правило, що чим дорожчий роликовий ніж, тим він якісніший і кращий і, як правило, це фірма відома, яка витрачає чи малі кошти на дослідження та виробництво, використовує міцну сталь і якісну заточку леза. З хороших фірм доступних на ринку України: Clover, Fiskars, Olfa тощо.

Ще можна ножі поділити за методом закривання леза, але це на роботу ножа аж ніяк не впливає – швидше це лише зручність для печворкині. В будь-якому випадку усі ножі для квілтінгу закриваються за для безпеки, і кожен обирає собі сам зручну для нього ручку. А також варто звертати увагу на тип леза – рівний, зиґзаґоподібний чи хвилястий – відповідно відріз тканини буде або рівним, або хвилястим.

З власного досвіду знаємо, що якщо ви ніколи не користувалися ножем для печворку, то свій перший роликовий ніж ви обов’язково досить швидко затупите (ну, хіба ви просто природжений печворкіст) – це пов’язано з тим, що до роботи з ножем треба звикнути, навчитися ним користуватися і, зрештою, відчути його – згодом, звісно, вам вже буде дивно, як то раніше вам не одразу виходило ним користуватися… але пригадайте свій перший досвід :) Тому або для тренування беріть недорогий ніж, щоб потім купити дорожчий і якісний, або одразу купіть хороший ніж і запасні леза до нього. В принципі, запасні леза ми би радили завжди брати в парі з ножем – час від часу їх треба змінювати, бо вони затуплюються, і дуже прикро, коли робота зупиниться саме через те, що нема ніде запасних лез…

Як працювати з ножем для печворку?

Важко описати словами усі нюанси роботи з роликовим ножем для тканини, тому ми зняли невелике відео для початківців – легше один раз побачити, чим сто разів прочитати

Як ви зауважили: не треба тиснути на ніж, якщо ви правильно його приклали до килимка (приблизно кут 30-45град) і лінійки (перпендикулярно до мату), то достатньо невеликих зусиль, щоб розрізати тканину. Рекомендують на довгих ділянках: спершу 2-3см від краю провести ножем на себе, а тоді одним рухом від себе – до кінця.

Кілька раз попрактикуйтесь на якійсь не потрібній тканині і ви одразу відчуєте усі тонкощі роботи з ножем, згодом ви навіть не задумуватимитесь про правильність.

ВАЖЛИВИМ у роботі з ножем є безпека!! Привчіть себе одразу – завжди, після кожного порізу, закривати ніж. Відкритий ніж – це потенційна загроза і вам: якщо необачно торкнетесь рукою ріжучої сторони, а це легко зробити коли розправляєте тканину долонями і не помітили відкритий ніж; і вашим дітям: якась магічна сила притягує маленькі рученята до леза і тоді море сліз вам гарантовано, але якби ж то тільки обходилось слізьми, тому краще завжди тримайте ніж якнайдалі від дітей!

Лінійки для печворку

Що сказати про лінійки? Помилково дехто вважає, що спеціальну лінійку для печворку можна замінити звичайною… можна, звісно, але якщо це металева – то ви зіпсуєте лезо ножа і поріжете пальці, якщо лінійка дерев’яна чи пластмасова – то вона легко поріжеться ножем, а може й ваші пальці підставити, і вже не буде точності та рівності з використанням такої лінійки, а тому забудьте про таке!

лінійки для печворку

Лінійка для печворку виготовлена зі спеціального міцного та досить товстого пластику, який не поріжеться вам під час роботи з роликовим ножем. Висота такої лінійки стандартна до 3 мм і дуже зручно прикласти ніж до лінійки і, так би мовити, впирати його під час роботи.

Лінійки прозорі, розмітка нанесена по усій поверхні і здебільшого вона в дюймах, хоча є й дублювання в см. Самі лінійки бувають різних розмірів – широкі, вузькі, довгі, короткі, квадратні, трикутні, фігурні тощо. Кожна з них має своє призначення, хоча можна й все життя прокористуватися однією.

Наприклад, є лінійки вузькі на 2-3 дюйми, ними добре користуватися для порізки тканини для бейки, є трикутні лінійки – ними добре користуватися для кроєння тканини під кутом (наприклад, зшивання бейки) чи для створення печворківських елементів (якщо не маєте спеціальних шаблонів), є лінійки для фігурної порізки – зручно кола, хвилі вирізати. Згодом кожна печворкиня має кілька лінійок які використовує в залежності від потреб та ситуацій, а тому варто подбати про їх зберігання та організацію. В магазинах можна купити спеціальну підставку для них – на ній зручно зберігати усі свої лінійки, це забезпечує одразу легкий доступ до них і нема небезпеки, що лінійка впаде та трісне, як у випадку, коли вони зберігаються усі на купі.

Яку лінійку радимо для початку? Найкраще взяти лінійку, яка буде так би мовити довершувати ваш килимок. Якщо у вас килимок 45х60, то лінійку краще взяти не менше 30-45см, інакше уся зручність використання цього тріо для печворку буде під сумнівом. Бажано мати одну велику лінійку, але не вузьку, наприклад 15х30 чи 15х45см – з її допомогою вже можна буде перевіряти чи має прямий кут готовий виріб та викроєна деталь. Згодом можна буде докупити й інші лінійки, але базова – для порізки тканини по усій ширині, напевно, мусить бути у кожної майстрині.

Як працювати з лінійкою? Конкретних правил, що так правильно, а так ні – не існує. Можете відміряти чи по килимку чи по лінійці необхідний відріз, прикладати лінійку орієнтуючись також на розмітку килимка згори та знизу, легко зафіксувати однією рукою лінійку (до речі, існують спеціальні тримачі для лінійки, але без них, звісно, можна обійтися), щоб в роботі вона не з’їхала і тоді прикласти ніж до неї та відрізати тканину. Є, так би мовити, неписане правило, що під лінійкою повинна бути тканина чи деталь, яка вам більш важлива, адже навіть у вправного печворкіста лінійка може посунутись і ніж зробить косий зріз по вільній тканині, а так ваша основна чи важлива деталь захищена лінійкою для печворку. Хоча це не завжди може бути зручно.

Здається, усі основні тонкощі вибору та роботи з основними інструментами для печворку та квілтінгу ми описали, якщо у вас є якісь доповнення чи питання, то можете залишити їх у коментарях до цієї статті чи відео.

А у нашому магазині ви знайдете:


(с) Аґрафка, 2015

  • Anna Nazarenko

    Дуже гарно все написано. І про затуплювання першого ножа))) Свій я затупила, бо різала папір та картон))) Різав чудово але недовго))) Чомусь мені здалося, що папір аж ніяк його не затупить)))) Лінійка для печворку з’явилася у мене майже через рік. І справді, з нею точність вирізання зростає у кілька разів, інколи зі звичайною залізною лінійкою я зкошувала розрізи, чим псувала тканину. Шкода, що я не прочитала таку статтю, коли купувала свої перші інструменти

    • Анно, дуже дякуємо Вам за змістовний коментар та особистий досвід! Дійсно, ніж для печворку можна використовувати лише для порізки тканини, але кожен вчиться на своїх помилках, тому нам дуже приємно, що є відгуки практикуючих рукодільниць. Сподіваємося, інші також зможуть скористати зі статті перед покупкою інструменту. Ще раз дякую!