Ідея подарунку новонародженому малюку

А-а-а! Маємо чудову, реалізовану в життя ідею подарунку для малечі від Христі Слободян, але найголовніший меседж цього допису: що будь-яку ідею можна втілити в життя навіть не володіючи складними техніками чи не маючи в своєму арсеналі купи спеціалізованого знаряддя для скрапу. Як? Досить просто! Христя ламає стереотипи, що скрапбукінґ – це виключно дороге задоволення та хобі, натомість демонструє, що головне ввімкнути та не обмежувати свою уяву, а це, погодьтеся, в нинішній економічній ситуації, ой як потрібно!

Перший рік життя дитини – завжди особливий, маля росте і змінюється так швидко, що ледь встигаєш запам’ятати яким воно було в перший місяць, в три, в півроку… Саме тому дуже цікаво фотографувати новонародженого якомога частіше, щоб потім, розклавши фото у хронологічному порядку побачити всі ці неймовірні метаморфози! :)
А щоб стимулювати вічно заклопотаних молодих батьків не забувати брати в руки фотокамеру, можна подарувати дитинці міні-альбомчик з місцями для фотографій та нотаток на кожен місяць першого року життя.
До вашої уваги неймовірно проста ідея, як такий альбомчик може виглядати.
Альбом складається з 13 сторінок, кожен розворот має місце для квадратних (9х9см) щомісячних фотографій та клаптик паперу для нотаток (скільки важить малюк, що полюбляє, коли вперше сів, коли виліз зубчик, і т.п. Все, що хотіла б запам’ятати мама).
ідея альбому для новонародженого 01  ідея альбому для новонародженого 03 ідея альбому для новонародженого 04 ідея альбому для новонародженого 05 ідея альбому для новонародженого 06 ідея альбому для новонародженого 07 ідея альбому для новонародженого 08
Фотографії кріпляться за допомогою прозорих кутиків. Сторінки з нотатками прикрашені простенькими декоративними елементами і написаними вручну числами, що позначають вік дитинки. Де-не-де намальовані від руки милі маленькі зображення (це додає шарму і відчуття “хендмейду”, ну правда ж?).
ідея альбому для новонародженого 09 ідея альбому для новонародженого 10 ідея альбому для новонародженого 11 ідея альбому для новонародженого 12 ідея альбому для новонародженого 13 ідея альбому для новонародженого 14 ідея альбому для новонародженого 15 ідея альбому для новонародженого 16 ідея альбому для новонародженого 17 ідея альбому для новонародженого 18 ідея альбому для новонародженого 19 ідея альбому для новонародженого 20
На початку альбомчика є невеличкий клапан-“сховок”, зверху на ньому можна написати дату народження, а під ним – залишити своє привітання.
А в кінці альбому можна залишити місце для долоньки (обмалювати ручку, коли виповниться рік!), а також зробити невеличку кишеньку для дрібничок. Наприклад, сховати там декілька запасних кутиків, на випадок якщо при вставлянні фотографій один-два кутики пошкодяться чи загубиляться.
ідея альбому для новонародженого 21 ідея альбому для новонародженого 22
В цьому прикладі обкладинка обтягнута тканиною, але так само підійде і звичайна картонна палітурка, прикрашена на ваш смак. Гарно, коли на обкладинці написане ім’я, або ініціали дитини.
Збирається альбомчик на кільця.
Як бачите, все просто, як двері. Головне мати декілька великих аркушів кольорового двостороннього скрап-паперу, бажано з однієї колекції (щоб все до всього пасувало) і кілька елементарних базових скрап-інструментів, а головне – велике бажання і натхнення зробити щось гарне :)
І все обов’язково вийде дуже симпатично!
Спробуйте! ;)

(с) Аґрафка, 2014

  • він дуже класнючий і такий домашній-домашній, той альбомчик. можу собі уявити, як тішиться ним мама Яреми :)