Чисто і просто. Гламурні одношарові листівки

А-а-а! Cьогодні Аґрафці виповнюється ТРИ роки, і так збіглося, що рубрика “Чисто і просто з Лілюською” теж запланована на сьогодні. Тож заходьте і читайте, що там Ліля вигадала для наших іменинниць.

Доброго дня, мої любі читачі!

Сьогодні в команди магазину Аґрафка дуже гарна дата – їм виповнилося 3 роки! Ви бачили, яку неймовірну цукерочку можна виграти з цієї нагоди? Якщо ні, обов’язково зазирніть сюди.

Мене ця дата, а найбільше самі “аґрафочки”, надихнули на створення трьох гламурних одношарових листівок.

листівки в стилі чисто і просто 03

Для першої листівки я вирізала слово “agrafka” та багато зірочок за допомогою ножів Memory Box Typewriter Lower Alphabet та Cosmic Star Set. У цій листівці хотіла передати те, якою привітною, веселою та надзвичайною є команда магазину Аґрафка!

листівки в стилі чисто і просто 04

Блиску літерам та зірочкам я додала глітеровою ручкою Wink of Stella та чорнилом Smooch.

листівки в стилі чисто і просто 07

А хіба можна обійтися без привітальної листівки до Дня народження? Звичайно, що ні. Тортиків я пекти не вмію, навіть на листівках, тому вирішила зробити символічний тортик зі свічечок. Їх я також вирізала за допомогою ножа Memory Box. Залишити листівку ідеально чисто-простою мені допоміг штамп “З днем Народження” від TM Lesia Zgharda.

листівки в стилі чисто і просто 02

За допомогою різачка я прорізала дві дірочки по обидва боки свічечок і просунула в них тоненьку стрічечку. Зав’язала я стрічку всередині листівки, а на лицевій стороні зав’язала ще одну, щоби отримати гарний вузлик. Свічечки я також покрила глітеровою ручкою Wink of Stella, а вогники – чорнилом Smooch. Дуже люблю той ніжний блискучий ефект, який можна створити з їх допомогою.

листівки в стилі чисто і просто 05 Про створення третьої листівки я розповім вам більше детально.

листівки в стилі чисто і просто 01

Розпочала я весь процес створення листівок із того, що вирізала на улюбленій машинці із трьох відтінків рожевого паперу свічки, літери та цифри, а з оранжевого та жовтого паперу – свічки та зірочки.

листівки в стилі чисто і просто 08

Далі за допомогою олівця та лінійки я накреслила дві лінії, щоби знайти центр кола, в якому буде знаходитися моя цифра три. Зверніть увагу, що тут не потрібен центр листівки, бо коло повинно розташуватись трошки вище, над центром листівки. Далі я взяла круглий ніж із одного з наборів і закріпила його паперовим скотчем.

листівки в стилі чисто і просто 09

Тепер черга наших рожевих свічечок. Я акуратно наклеїла їх навколо прикріпленого ножа. Розпочинати варто із хреста, як на годиннику: 12-та година, 3-тя, 6-та і 9-та. Далі я додала свічечки між ними, поділивши коло на вісім частин, а вже наприкінці додала найсвітліші рожеві висічки свічок.

При створенні таких листівок із малими деталями вам будуть необхідні пінцет та клей-ручка. Це мої вірні й незмінні друзі в роботі над листівками в стилі “чисто й просто”.

листівки в стилі чисто і просто 10

Закріпивши по центру цифру “3”, я знову ж таки додала кілька блискучих акцентів глітеровою ручкою Wink of Stella та чорнилом Smooch. І, звичайно ж, не могла обійтися без напису від TM Lesia Zgharda, та ще з такими словами, які й хотіла сказати: бажаю всього найкращого!

листівки в стилі чисто і просто 11

Щиро вітаю любих “аґрафочок” із такою чарівною датою! Процвітання вам!

Безмежного натхнення й задоволення від творчості вам та вашим чудовим читачам!

листівки в стилі чисто і просто 06


 

(c) Аґрафка, 2014

 • оо, які святкові!!!
  блін, ну чому я замість того ножа з зірочками купила колись дірокол, хто мені скаже? треба терміново виправлятися )))
  дуже кльова ідея з тим колом, і свічечками по колу. я б мабуть висічку круглу чіпляла, а можна ж зекономити стільки часу, якщо чіпляти ніж!

  • Із ножем дійсно простіше, бо має дірочку посередині, а паперовий скотч не рве основу листівки. Висічку круглу теж можна, просто вирізати серединку теж і так закріпити. Лиш узяти цупкий папір, тоді буде легко прикріпити свічечки. Ну, чи щось інше.
   А зірочки так, дуже файні!

   • паперовий скотч теж треба вибрати, бо є деякі ну дуже тримучі, не встигнеш приліпити – вже не відліплюється)
    помедитую на зірочки, може якраз шось вийде))) ну дуже вже файні вони :)