Фотозвіт з майстер-класу Taniko у Львові

Вам, напевно ж, цікаво як відбувся майстер-клас Тетяни Комарової у Львові? Ми не планували, але з огляду на ажіотаж навколо цієї події, підготували невеличку фото-розповідь для тих, хто не зміг відвідати ці навчання.

Насправді фотографій не дуже багато, бо на самому майстер-класі панувала така творча атмосфера, що відволікатись на якісь там фото не було й коли. Але дякувати Уляні з Аґрафки, яка в той день мала завдання робити фото-звіт для Інстаграму Аґрафки – у нас все ж таки є кілька моментів з цієї події, щоправда усі з телефону.мк у Льові в аграфці_6715Тетяна дуже гарно підготувалася до МК (це ми вже з досвіду співпраці з великою кількістю майстрів говоримо) і усе підготувала заздалегіть, а тому під час роботи не виникало непередбачених ситуації, коли терміново щось необхідно, а про це забули подбати завчасно :)

мк у Льові в аграфці_6713

мк у Льові в аграфці_6714Для кожного учасника було підготовлене робоче місце і “стартовий набір” – перший сюрприз для відвідувачів: Ми що справді будемо робити полотно з НУЛЯ? Таки повністю з нуля!

мк у Льові в аграфці_6718Навіть наймолодшим учасникам було дуже цікаво :)

мк у Льові в аграфці_6721

Хід МК нема змісту описувати, адже краще один раз побачити, ніж 100 раз почути.  Але скажемо особисто від себе три причини ЧОМУ ж таки варто відвідувати майстер-класи:

– ви отримуєте неоцінненний досвід за короткий період часу. Самому можна йти шляхом спроб і помилок надто довго і відчутно фінансово, але на майстер-класі ви отримуєте готовий рецепт успіху та суттєвий аналіз помилок – в майбутньому це відчутно зекономить ваш час та гаманець.

– на майстер-класах є можливість перепробувати усілякі матеріали, до яких ви лише приглядаєтесь чи навіть не підозрювали про їх існування – переконатися в необхідності чи непотрібності того чи іншого засобу та інструменту. Фактично це тестування матеріалів та інструментів наживо і у вас складається власне враження про той чи інший засіб – це значно краще, ніж безліч перечитаних оглядів в мережі.

– це незабутня творча атмосфера, яка спонукає вашу Музу потім ще довго творити і виливати своє натхнення у нові роботи та експерименти, а також це конструктивна критика власних робіт зі сторони не лише майстра але й інших учасників – так би мовити об’єктивний погляд зі сторони.

Ну, і здобуті знання та досвід в рази перевищують потрачені кошти на навчання та й цінуються значно вище. Перевірено!

мк у Льові в аграфці_6729

мк у Льові в аграфці_6730На майстер-класі від Тетяни ми стільки цікавого та нового довідалися! А скільки власних експериментів було! І це все із застосуванням величезної хмари продуктів: спреї, гелі, пасти, пудри, грунти, фарби, барвники, піски, бісер, сила силенна прикрас та декору! Усе це було в необмеженій кількості! Отут дівчата відірвалися J

мк у Льові в аграфці_6733

мк у Льові в аграфці_6734

мк у Льові в аграфці_6736

“Композиція” для нанесення клякс :)

мк у Льові в аграфці_6748

мк у Льові в аграфці_6749

мк у Льові в аграфці_6751Що цікаво, що на майстер-класі було двоє дівчат, які скрапом не займаються, але завдяки Тетяні атмосфера під час майстер-класу була така, що ніхто не відчував невпевненості чи комплексів через те, що не знає термінології чи як тим усім користуватися – Таня вчила усіх з нуля і це було неймовірно! Тому роботи у всіх вийшли сонячними, індивідуальними, яскравими і дуже особистими – у кожного власна історія!

мк у Льові в аграфці_6743

В процесі :)

мк у Льові в аграфці_6744

мк у Льові в аграфці_6746А ще хочемо сказати чи то пак підтвердити – у Тетяни фото її робіт відповідають дійсності :) Можливо, комусь це здасться дивним, але з нашого досвіду дуже часто роботи бувають настільки зафотошоплені чи так вдало сфотографовані, що в житті отримуєш повне розчарування від оригіналу. Скажемо чесно, ми трохи побоювалися щоб не вийшло так і цього разу. Тому уявіть наше здивування, коли роботи Тетяни ідентичні заявленим фотографіям, а деякі, чесно, навіть кращі за фотографії!

мк у Льові в аграфці_6757

мк у Льові в аграфці_6759

мк у Льові в аграфці_6761

мк у Льові в аграфці_6762

мк у Льові в аграфці_6770

мк у Льові в аграфці_6771

мк у Льові в аграфці_6772

мк у Льові в аграфці_6773

мк у Льові в аграфці_6774

мк у Льові в аграфці_6754

Робота аґрафки для аґрафки :)

Нам сподобалось трохи розрухати скрапову-тусовку Львова і дівчата усі були задоволені (аґрафочки, відпишіть в коментах свої враження?), а тому з нетерпінням чекаємо на події такого плану у нашій студії.

Дякуємо усім і учасникам і майстрові за чудове весняне натхнення і за зміну поглядів чи то шаблонів що ж таке “скрап” :) Від нині у рукодільний лексикон усіх учасниць ввійде нове поняття, але вже таке знайоме “мікс медіа” (а ви в курсі?;)

Усім гарного робочого тижня! А ми ще чекаємо на фотозвіт від Taniko

UPD: а ось і звітик від самої Тетянки :)


 

(с) Аґрафка, 2015

 • То так важко описати весь спектр вражень від Тетяниного МК! Насправді всі очікування справдились на 200%, і я надзвичайно рада, що потрапила на нього! Таню, дуже дякую за легку приємну атмосферу, купу нових знань, різноманітних секретиків, можливість спробувати в роботі силу-силенну матеріалів! Також був цікавий момент, що з однієї сторони дівчатка робили жовто-зелені роботи, а з іншої – синьо-рожево-фіолетові, якось так вийшло випадково, не зговорюючись)) Моя робота жовто-зелена з синочком-художником:) Дівчатка-учасниці, ви обіцяли дати контакти блогів ;) Мій soniachna.blogspot.com

  Таню, обов’язково приїзджай ще!

  • Татьяна Шпачинская

   Дякую Тані за приїзд! Було чудово потворити під таким керівництвом! Своєю роботою теж дуже задоволена! Отримала купу задоволення :)

 • Галина Забавська

  У мене враження незабутні – цілу ніч снилося як я щось пшикаю і крашу)))). Пишаюся своєю роботою, аж не віриться, що я створила таку красу. Одразу ж накупляла собі цілу купу спреїв, фарб, пасти і т.д., з нетерпінням чекаю, коли отримаю посилку і зможу далі творити. Дякую, що відкрии мені світ мікс-медіа

 • Дівчавта!!!!!! Як же приємно читати ваші коментарі та враження від майстер-класу!!! Це я вам ДЯКУЮ!!!
  Таку гостинність ще треба пошукати!!! Львів був і залишається моїм улюбленим містом, куди хочеться повертатися, а після мого вперше проведеного мк в Аграфці хочеться повернутися і в студію!!!
  Організація та увага до деталей, а також до мене, як до майстра, була на вищому рівні!!!
  Обнімаю та чекаю наступної зустрічі!…можливо у мене в Києві??!!)))