Фотозвіт як Аґрафка святкувала річницю в кафе “Друзі” (м.Львів)

Перш за все, хочу сказати, що це для нас перший досвід в усьому: перша річниця та перша рукодільна тусовка в кафе. Але як для першого разу, на мій скромний погляд ;), все вийшло досить вдало! Тому, як би там не було, ми хочемо подякувати УСІМ, хто прийшов привітати нас, УСІМ, хто хотів, проте не зміг в силу певних обставин, та й просто УСІМ, хто нас читає, хто в нас купує і просто за нас вболіває! Ми любимо вас!

Тепер короткий вступ до фотозвіту. Свято було приурочене до трьох подій з життя Аґрафки: це перша річниця, це розіграш першого частування до нашого рочку, а також відкриття третього магазину у Львові. Хто був присутній знає, що відкриття магазину трішки перенеслося ближче до Нового року, а усі решта події відбулися. Можете переглянути короткий фотозвіт:

пригощало нас кафе “ДРУЗІ“, що на просп. Чорновола, 63. Дуже смачно і дуже затишно – рекомендуємо!

 

 

Проводила презентацію з експрес виготовлення новорічної листівки за допомогою машинки Sizzix – Тетяна Шпачинська, а після презентації усім охочим вона допомагала освоїти принципи роботи з машинкою – це під силу будь-кому і навіть діткам!

 

Потім був обіцяний розіграш частування від Аґрафки. Щоб все пройшло максимально прозоро і чесно, то ми попросили хлопчика Олексійка витягнути щасливий номер – це 174 (машинка для тиснення Sizzix Texture Boutique вже поїхала до своєї власниці в Москву)

А ще були подарунки не тільки для Аґрафки, але й від Аґрафки. Аґрафка потішила своїх друзів додатковими знижками у розмірі 10%, 15% і 20%:

Звичайно ще був експрес-тортик зі свічкою і довгі посиденьки в затишному кафе до останнього клієнта, але усі ці події залишились за лаштунками!

Дякуємо усім за чудовий вечір!


(с) Аґрафка ТМ, 2012