Фотозвіт: майстер-класи з основ печворку

Так швидко пролетів наш експрес-курс “Основи клаптикового шиття”. Ми досі всі під враженнями, тож запрошуємо вас переглянути невеличкий фото-звіт про цю подію.

майстер клас по печворку аграфка00040

Команада з Аґрафки та Бабушкин сундучок працювали спільно, щоб оргназіувати таку подію по печворку у Львові

Проект був підготовлений спільно зі студією Аґрафка та нашими партнерами з Бабушкин сунбучок (Марія Нельга, Анна Бовсуновська та Олена Мосєєнкова). О, так, у нас була дуже насичена програма навчання, тож насправді ми навіть не мали коли робити фото, але все ж таки кілька знимок вдалось запостити і в наш інстаграм. Тож ділимося лише кількома знимками тут, а решту в нашому інстаграмі – @agrafkaua  під хештегом #експрес_курс_по_печворку чи у Фейсбуку :))

Перший день, п’ятниця:

Перший МК: Основи класичного печворку – отримали інформацію про усі популярні інструменти для печворку та їх демонстрацію, детальні роз’яснення про налаштування швейних машинок, навчились викроювати по шаблонам деталі дизайну, правильному зшиванню частин блоку та правильному прасуванню, щоб запобігти перекривленню блоку. Майстри поділились як розрахувати кількість тканини для виробу і як підбирати тканини для гармонійного дизайну. Насправді, не перелічити усіх порад чи навіть секретів, з якими поділились досвідчені майстри. Направду було дуже цікаво!

Кожен учасник пошив один блок в стилі класичного печворку, а також усі учасники отримали подарунок – тканину-панно для печворку.

майстер клас по печворку аграфка00001

З пошиття такого блоку почалися наші МК. Приємно констатувати факт: УСІМ учасникам блок вийшов на славу! Молодці!

майстер клас по печворку аграфка00009

Наші результати – тішились усією командою :)

майстер клас по печворку аграфка00007

Усі учасники отримували подарунки після кожного МК: панелі для печворку, відрізи тканини тощо

 

Другий МК: Шиття з шестигранників –  під час майстер-класу слухачі навчилися створювати шаблони шестигранників необхідного розміру, будувати з них композиції, швидкому розкроюванню деталей, ручному зшиванню деталей (рукавичний шов, чули про такий? ;)) і кожен учасник зшив невеличкий дизайн серветки-ромашки з 7-ми шестигранників, а головне УСІ отримали не лише подаруночок відріз тканини, а нестримне бажання вже і негайно шити-шити-шити  вироби в стилі печворк )))

майстер клас по печворку аграфка00010

Натхнення перед початком заняття – робота майстрині Мосєєнкової Лени

майстер клас по печворку аграфка00011

Це повністю ручна робота, усі з’єднання виключно вручну прошиваються – і акуратна зворотня сторона підтверджує це ;)

майстер клас по печворку аграфка00013

Оскільки, група досить оперативно працювала, то ще й встигли бонусом опанувати техніку пошиття таких зірочок :)

 

Другий день, субота:

Перший МК: Шиття по основі – це був один з найдовших МК, і то не дивно, хоча техніка не важка, але роботи дуже багато. Зате ми навчились працювати зі спеціальними стабілізаторами, особливостям розкрою деталей для техніки “шиття по основі” і прасуванню таких виробів.

майстер клас по печворку аграфка00014

Ось таку схему підготували майстри для наших слухачів. І що ви думаєте? Усі таки пошили тих котів :)

майстер клас по печворку аграфка00017

Напевно самотужки було б годі розібратися, але майстрині так легко це пояснили, що тепер в цих схемах орієнтуєшся на раз-два :)

майстер клас по печворку аграфка00036

У кожного було своє робоче місце, забезпечене не лише усім необхідним інвентарем, але й особистою увагою майстра

Другий МК: Зшивання сендвічу – отут дівчата-майстрині ділилися власними секретами та досвідом, тепер ми знаємо, як зшивати сендвічі одразу по периметру без защипів тканини :)), крім того довідались про правильну окантовку і стьобання сендвічів.

майстер клас по печворку аграфка00037

Завдання стояло ось такий блок (три шари: верх, наповнювач і зворотня сторона) правильно скласти, прошити, зробити окантовку.

майстер клас по печворку аграфка00038

Завдання в принципі не складне (можливо тому, що це не було габаритне покривало), але трохи колюче :))) – шпильки час від часу силкувались поколити наші пальчики

Ну і Марія Нельга з Бабушкиного сундучка показала вищий пілотаж стьобання готових сендвічів. Ми одразу запросили наших партнерів на наступні МК, адже за 2 дні не осягнеш усі тонкощі цього ремесла!

Як бачите, у нас не тільки корисно, але й досить весело було. Навіть під час кофі-брейків дівчата продовжували ділитись досвідом  :) А також майстри продемонстрували свої роботи, які ніяк інакше, як ШЕДЕВРИ не назвеш. Фото цих робіт шукайте в нашому інстаграмі.

Якщо вас цікавлять такого плану майстер-класи або будь-які інші, то напишіть нам про це в коментарях, або на нашу електронну адресу: info@agrafka.com.ua і ми обов’язково заплануємо такі навчальні події у нашій студії у Львові.

І вже незабаром слідкуйте за нашим графіком МК, ми щотижня проводитимемо нові МК по декупажу, скрапбукінгу, шиттю та печворку.

Запис на МК по телефону: +38 067 3408060. Все що вам необхідно це прийти в назначений час з бажанням і хорошим настроєм, усім решту забезпечить Аґрафка!

 


(с) Аґрафка, 2014