Чисто і просто з Лілюською. Елегантні листівки.

У чому ви знаходите натхнення для творчості? Наша Ліля сьогодні з нами ділиться натхненням, яке зійшло на неї після походу на балет “Аліса в Дивокраї”. Балет надихнув її одразу на три листівки із чарівним силуетом балерини.

“Я часто роблю зразу дві-три листівки. Чомусь саме так у мене працює натхнення. І цього разу було так само. Я вирізала силует балерини, щоби зробити маску, а використала і позитив, і негатив для різних листівок.

Отже, вам для листівки буде потрібен суцільний ніж. Це може бути квітка, метелик, лебідь, грушка навіть галузка, головне, щоби був чіткий силует, не затонкий, з яким можна буде працювати.

FullSizeRender-1

Для всіх листівок я взяла чорний кардсток.

Для першої листівки я прикріпила вирізаний силует. І пальцем додала тонування білим чорнилом навколо силуету.

листівки в стилі clean and simple 01

Я страшенно люблю глітерові ручки, тому й тут не обійшлася без неї. Білою глітеровою ручкою я додала бризки. Ви можете для цього використати просто білу фарбу або ж домішати в неї трошки глітеру.

листівки в стилі clean and simple 02

Краї я також “обтерла” білим чорнилом, щоби додати тоненьку рамочку по краях. Залишилося додати напис і листівка готова.

листівки в стилі clean and simple 11

Для двох інших листівок я взяла негатив від вирізаної висічки. Для неї мені також знадобився штамп. Я обрала штамп із філігранними взорами. Такі підійдуть для нашої мети найкраще.

листівки в стилі clean and simple 03

Відштампуйте зображення багато разів з допомогою чорнила для ембосингу, щоби заповнити весь силует. Не накладайте зображення одне на одне! Засипте все пудрою для ембосингу. Я взяла білу, але можна взяти й інші кольори.

листівки в стилі clean and simple 04

По краю листівки я наштампувала бордюр тим самим штампом, яким штампувала серединку силуету, і додала напис.

листівки в стилі clean and simple 06

Залишилося додати кілька самоклейких напівкраплинок.

листівки в стилі clean and simple 10

Для останньої листівки я також наклеїла негатив від висічки і покрила силует текстурною пастою, на яку щедро посипала глітеру й обережно вмасувала глітер, щоби він прикріпився до текстурної пасти.

листівки в стилі clean and simple 05

Далі я відштампувала напис технікою гарячого ембосингу. Мені бракувало акцентів на листівці, тому я додала трохи леліток, а також ще трохи бризків чорною глітеровою ручкою, щоби вони не кидалися в очі й водночас додавали трохи блиску. Я накрила силует та напис, щоби захистити їх від бризків.

листівки в стилі clean and simple 07

Перед тим, як прикріпити листівку до основи, я обмалювала краї металевим перманентним маркером.

листівки в стилі clean and simple 09

Мене на створення цих листівок надихнув чудовий балет “Аліса в Дивокраї”. Я повернулася додому пізно й не могла заснути, постійно в голові кружляли образи з балету. І з тих кружлянь народилися ось такі три листівки. Натхнення всюди навколо нас!

Гарного вам і творчого настрою!

Лілюська


(с) Аґрафка, 2015

  • Лілю, неймовірно красиві і натхненні листівочки!! І також цікавий мк!

    • Дуже дякую, Ірусю!