До Дня закоханих – мінік “Love Note”

На жаль, я рідко скрапую, оскільки, дуже педантична в побуті, то страшенно дратуюся від того, що під час скраплення мимоволі утворюється безлад на робочому місці і вже замість отримувати задоволення від процесу, я постійно думаю про те, як би то оптимізувати роботу, щоб менше було сміття, щоб все було під руками і у випадку термінового припинення творчого процесу – усе в одну секунду стало на свої місця :))) Але інколи мене пробиває на таку творчість :)

Під натхненням нових колекцій до Валентина, я зробила чи то листівку чи то міні-альбом із одноіменною назвою колекції від Fancy Pants “Love Note

Міні-альбом-розкладачку зробила із 4ьох сторінок (можна й більше) – в загальному можна розмістити 8 фотографій. У мене всього 3 – з останньої зимової прогулянки, на обкладинках – символи кохання – окрилене серце, та зі звороту назва альбому – Love Note. В середині альбому розміщений власне теґ із “любовними записками”, а також ще дві сторінки зайняв тематичний декор. Також вирізала міні-теґ зі словом Love, зі звороту написала дату та прикріпила з допомогою вощеного шнура до альбому.

 

Ось для наглядності зняла сьогодні короткий опис роботи:

Вирізати 4ри заготовки

Із однієї заготовки (вона буде останньою) відрізати смужку для кріпелння сторінки та маленькі кріплення на внутрішньому прямокутничку.

Скласти усі заготовки в одну сторону, на кріплення для сторінки приклеїти смужку скотчу. Тоді з”єднати між собою усі заготовки та зігнути розкладачкою:

На спеціальні кріплення від середініх елементів нанести двосторонні клейкі крапочки і склеїти серединки між собою таким чином, щоб кріплення було навпроти вже склеєних сторінок заготовки та згиналося в іншу сторону – одне поверх заготовки, інше знизу заготовки і т.д.  (та ж розкладачка, тільки дзеркально відображена):

 

Тепер можна декорувати сторінки. За допомогою ножа 658037 вирізала середні заготовки (вони якраз такої ж форми, але на пару мм менші), якісь затонувала дістресом. Виштампувала журналінг, контури чоловіка та жінки, наклеїла дірокольні сердечка і коли вже вкладка була готова, тоді приклеїла її у альбом. Фото вирізала теж на машинці за допомогою фігурного ножа від цього альбому.

 

Щоб добре приклеїти вирізане слово Love (воно дуже тоненьке), скористалася спеціальними мікро-крапочками від Стікс (Клеєві крапочки Micro Dots, Stix2). Це аркуш з дуже-дуже дрібними клейкими крапочками. До нього достатньо притулити об’єкт для клеєння і крапочки переносяться на нього – виходить що уся поверхня надпису стала вкрита клейкими крапочками, що дозволило надзвичайно легко приклеїти на зворотню сторону альбому. Ці мікро-крпочки дуже зручно застосовувати для дуже тонких чи дрібних об’єктів, крім того згодом вони на основі залишаються острівками, але це не проблема – прикладаєте скрап-об’єкт в ці місця де є крапочки і вони успішно переносяться на необхідний предмет.

 

Нехай у вашому житті завжди буде кохана людина поруч і  ваш День закоханих буде теплим, приємним та назабутнім!! а можна ще й солодким :)

В ході роботи були використані такі матеріали з нашого магазину:


 


(с) Аґрафка ТМ, 2013