Чисто і просто з Лілюською. Листівка з “тріщиною”

Хоч День святого Валентина вже минув, ми вирішили продовжити святкування ще на один день і показати вам ще одну листівку із нашого міні-марафону валентинок у серії “Чисто і просто з Лілюською“. Запрошуємо до перегляду!

Мені давно подобалися листівки із “тріщинами”, створеними за допомогою ножів. Маленькі штампи сердечка від TM Lesia Zgharda надихнули мене на створення саме такої листівки. Деталями того, як зробити таку листівку, і хочу з вами сьогодні поділитися.

листівки валентинки аграфка чисто і просто 04

Для цієї листівки нам знадобиться основа й зовнішня панелька. Я вимірюю все у дюймах. Основа листівки в мене 14 см х 10.8 см. Панельку я взяла розміром 13.8 см х 10.4 см. Беремо простий бордюрний ніж і проганяємо через машинку. Відрізати ножем треба 1/4 або 1/3 панельки.

листівки валентинки аграфка чисто і просто 01

Далі прикладаємо дві частини панельки до основи листівки й олівцем відмальовуємо лінію попри край нижньої панельки. Штампуємо на нижній панельці напис, а також тонуємо краї “тріщини” тим самим чорнилом, яким відштампували напис (якщо воно не чорне) або ж одним із тих, яким штампуватимемо серця. Відкладаємо обидві частини на сторону.

листівки валентинки аграфка чисто і просто 02

Для штампування я обрала чорнило Мементо. Серця можна також покрити зверху сухим глітером або розмалювати фарбою з ефектом блиску, це зробить листівку цікавішою. Отже, керуючись відмальованою олівцем лінією, штампуємо ряд сердець (вони можуть бути як одного розміру, так і різних). Коли чорнило підсохне, витріть намальовану лінію.

листівки валентинки аграфка чисто і просто 03

Тепер кріпимо обидві частини панельки до основи листівки за допомогою об’ємних клейових квадратиків. Кріпимо так, щоби залишити “тріщину” там, де ми відштампували ряд із сердець.

листівки валентинки аграфка чисто і просто 05

Можливості з цією технікою необмежені, тому сподіваюся, що сьогоднішня рубрика надихне вас на створення власних шедеврів!

Бажаю вам гарного творчого настрою!

Лілюська

 


(с) Аґрафка, 2015

  • оо, я теж люблю тріщинки :)
    дуже класна, проста і дуууже цікава!

    а той штамп Ти в моїх думках – Штампувальня?

    • Дякую, Юлю, за коментар! Так, то Штампувальня :)