Чисто і просто з Лілюською: листівка “думаю про тебе”

Доброго дня, любі Аґрафочки!

Запрошуємо вас переглянути відео-мк від Лілії Рицар, який вона підготувала в рамках рубрики “Чисто й просто з Лілюською”. Іноді буває потреба зробити швидку листівку, в останню хвилину, сподіваємося, що сьогоднішнє відео подасть вам ідеї на такого типу листівки. А ще сьогодні Лілюська поділилася з нами тим, як підбирає напис на листівках.

Дуже важливим елементом листівки є напис. Колись мені було дуже важко підбирати написи, я старалася їх оминати й більшість моїх листівок містили лише розмальовки. Проте я навчилася дивитися на написи інакше, навчилася не боятися їх, а “жонглювати” ними. Іноді листівка створюється під напис і тоді проблема вибору не виникає. Але бувають ситуації, коли листівка вже зробилася, на одному диханні, а напис якось вислизнув з-під уваги.

Так у мене було, коли робила цю листівку. Все пішло саме по собі, а напис я підбирала вже тоді, коли листівка була майже готова. Що я роблю в таких випадках? Я дивлюся, який напис підійшов би мені за розміром, а вже тоді дивлюся на саму листівку й оцінюю її настрій та те, чи підійде обраний мною напис до загального “образу”. Для цієї листівки я обирала між “найкращі побажання”, “з Днем народження” та “думаю про Тебе”. І от це дерево, таке трошки самотнє, змусило мене спинитися на написі “думаю про Тебе”.

Останнім моментом у додаванні напису на листівку є вибір кольору чорнила. Для мене завжди важливо, щоби напис говорив саме те, що я хочу сказати. Якщо я хочу його виділити, то відштампую чорним чорнилом, якщо ж для мене важливо, аби він м’яко доповнював листівку, то шукатиму інших кольорів, відповідних до гами листівки. У цьому випадку я обрала коричневе чорнило, щоби напис не кричав, а виділявся лише настільки, щоби залишатися частиною всієї композиції.

Отакі процеси відбуваються часом у голові під час створення листівок у стилі “чисто й просто”. ;)

Насолоджуйтеся переглядом відео :)

Бажаю вам натхнення та гарного настрою!

Лілюська

 


(c) Аґрафка, 2015

  • вічно можу дивитися як Ліля розмальовує :)
    дякую за МК , і за поради щодо вибору написів)

    • Дуже дякую, Юлю! Рада, що не нудно дивитися, бо я за то найбільше переживаю.
      Щиро сподіваюся, що поради стануть у пригоді. :)