Чисто і просто: валентинка з ведмежам

Доброго дня, любі аґрафочки!

Ви вже почали готуватися до Дня закоханих? І для тих, хто вже готується, і для тих, хто ще не починав, Лілія Рицар підготувала для вашого натхнення валентинку із симпатичним ведмежам у рубриці “Чисто й просто з Лілюською“. Така листівка буде чудовим подарунком і для чоловіка, і для жінки, і навіть для дитини. 

Сьогодні я запрошую вас трошки побавитися чорнилом та олівцями. Я люблю використовувати для тонування  чорнило Memento. Мені подобається, що це чорнило під час висихання продовжує взаємодіяти з папером і дає чудовий кінцевий результат. І навіть, якщо вам не подобається, що видно перехід кольорів, то після висихання лінії стають менш помітними, плавнішими.

Одразу хочу звернути увагу, що в цій листівці я не тонувала традиційним способом, починаючи поза межами листівки, а тоді круговими рухами поступово покривала бажану поверхню. Я “накладаю” чорнило постукуючи по поверхні, а тоді розтушовую його. Звичайно, можна тонувати й традиційним способом, якщо так зручніше та звичніше.

Спершу нам потрібно “накреслити” квадрат. Я взяла маскувальну стрічку, але тут чудово підійде і паперовий скотч. Наклейте стрічку так, щоби утворився квадрат. Далі штампуємо обране зображення.

листівки до Дня закоханих своїми руками 04

Даємо чорному чорнилу добре висохнути й беремося до тонування. Розпочинаємо із найсвітлішого кольору Summer Sky. Ним я затонувала навколо хмарки зі сном та над ведмедиком. Самого ведмедика я наразі не чіпаю.

листівки до Дня закоханих своїми руками 05

Тепер додаємо трохи темніший колір Danube Blue. Ним я затонувала решту квадрата, частково накладаючи чорнило поверх світлого.

листівки до Дня закоханих своїми руками 06

Тепер беремо ще темніше чорнило Nautical Blue і додаємо темний контур попри краї квадрата. Далі я знову повернулася до насвітлішого кольору й розтушувала темні кольори, а також затонувала ведмедика й хмарку.

листівки до Дня закоханих своїми руками 07

Час додати зорі. Їх можна додати за допомогою білої фарби і зубної щітки, але тоді результат може бути радше непередбачуваним і не дуже бажаним, тому краще скористатися білою фарбою, невеликим м’яким пензликом та зубочисткою.

Наберіть фарби на пензлик і пофиркайте пензликом об зубочистку в напрямку до паперу. Рухи пензлика об зубочистку мають бути швидкі, впевнені. Чим ближче ви тримаєте пензлик і зубочистку до паперу, тим більшими будуть плями, чим далі – тим дрібнішими.

Коли зорі трошки підсохнуть, обережно забираємо стрічку, щоби вона не порвала нашу основу. Найкраще здирати липку стрічку, тягнучи її під кутом 90 градусів тримаючи над самим папером.

листівки до Дня закоханих своїми руками 08

Ведмедика я розмалювала олівцями й вирізала його та серце. Приклеїла їх до листівки за допомогою клей-ручки. Ще я розмалювала серця на ковдрі ведмедика тим самим олівцем, що й серце у хмарці. Додаємо напис і листівка готова.

хендмейд листівки до Дня закоханих  08

хендмейд листівки до Дня закоханих  10

хендмейд листівки до Дня закоханих  11

Сподіваюся, вам сподобалося сьогоднішнє натхнення й ви створите власні шедеври, використовуючи ці техніки.

Бажаю вам кольорового настрою!

Лілюська


(с) Аґрафка, 2015

  • Лілю, надзвичайно цікава і пізнавальна стаття, дякую! Валентинка вийшла неймовірно класнюща!!

  • бомбезна листівка, тонування просто шикарне!
    йолкі, в мене того мементо повно, і я якось не сильно наважувалася ним пробувати тонувати – бо воно швидко сохне. Лілю, Ти відкриваєш мені нові горизонти, як завжди, дякую!!!