Чисто і просто. “Різдвяні дзвіночки”

Нещодавно в Аґрафці стартувала рубрика із завданнями “РІЗДВО цілий рік“, а сьогодні Ліля продемонструє короткий покроковий опис до листівки, яка розпочала це завдання.

Рада вас вітати в рубриці “Чисто й просто з Лілюською“!

Сьогодні хочу розповісти докладніше про те, як я зробила листівку для першого завдання від Аґрафки “Різдво цілий рік“. Це одношарова листівка, тобто прикраси тут наклеєні на основу листівки.

різдвяні листівки з бантиками 1

У першу чергу виготовляємо дзвіночки. Виріжте їх із паперу за допомогою ножа Jolly Jingle Bells від Memory Box. (Можна також скористатися бордюрним ножем Jingle Bell Border Die.) Далі вмочіть кожен дзвіночок у чорнило для гарячого тиснення, а тоді в пудру для гарячого тиснення й нагрійте феном. Цей крок треба проробити двічі, аби покриття на дзвіночках було рівномірним. Тобто коли дзвіночок трошки вистигне, замочити його знову в чорнило та пудру, і нагріти. Щоби дзвіночки під час нагрівання не здувало, можна притримувати їх пінцетом.

Якщо скористатися бордюрним ножем, тоді тримати дзвіночки буде легше й можна тоді працювати зі всіма вирізаними дзвіночками одночасно, а відрізати їх щойно тоді, коли вони будуть готові.

різдвяні листівки 04

Тепер беремося за малювання. Золотим перманентним маркером малюємо хвилясту лінію через усю поверхню нашої листівки, залишаючи трошки місця там, де плануємо штампувати напис. Далі за допомогою клей-ручки приклеюємо поверх намальованої лінії металеву нитку.

 Я використала золоту нитку, але так само підійде червона, зелена, срібна чи будь-яка інша, що пасуватиме до кольорової гами вашої роботи.

різдвяні листівки 05

Далі приклейте всі дзвіночки. Така черговість не обов’язкова, але процес тоді буде швидшим і простішим. Відштампуйте напис, також за допомогою чорнила та пудри для гарячого тиснення.

різдвяні листівки 06

Наступний крок може видаватися трохи складним, але насправді все досить просто. Для таких маленьких дзвіночків потрібні маленькі бантики, тому я скористалася для їх виготовлення звичайною виделкою.

різдвяні листівки 07

Коли всі бантики готові, приклейте їх на дзвіночки і, коли клей підсохне, попідрізайте кінчики. Додайте до гірлянди з дзвіночками невеличкі зірочки із чипборду, дерев’яні або ж зробіть їх самостійно за допомогою трафарету та текстурної пасти, або ж просто додайте невеличкі акценти за допомогою напівперлин, блискіток або клею та сухого глітеру.

чисто і просто різдвяна листівка

Сподіваюся, вам сподобалася ця техніка й ви обов’язково випробуєте її в своїх роботах та приєднаєтеся до нашого нового завдання!


(с) Аґрафка, 2014

 

  • цікаво так, ті дзвіночки виглядають як відштамповані, і шнурочок теж) я була впевнена, що то все – гарячий ембосинг :)
    файна така листівка, люблю поєднання білий-золотий-червоний)