Чисто і просто: Штамповані рамочки

У повітрі вже пахне весною, починають щебетати пташки й наших дизайнерів теж не оминуло натхнення ранніми проявами весни. Запрошуємо переглянути цікаву техніку виготовлення штампованих рамочок у весняних листівках від Лілії Рицар у її рубриці “Чисто й просто з Лілюською“.

Сьогодні хочу показати два способи, як я найчастіше штампую рамочки на листівках.

За основу для рамочок можуть служити, як ножі, так і різні підручні матеріяли, наприклад, рулон клейкої стрічки. Я цього разу робила овальні рамочки, тому взяла для шаблону ножі. Починаю я роботу із того, що приміряю, де буду розташовувати додаткові елементи, у моєму випадку це чіпборди та текстовий штамп від TM Lesia Zgharda.

весняні листівки своїми руками 03

Для першої листівки я вирізала овальну маску із блокнотика з липким краєм, а для другої просто обмалювала овал простим олівцем.

весняні листівки своїми руками 04

Для першої листівки я обрала штампик із горобчиком. Змазуючи чорнилом лише листочки на краю гілки, я відштампувала темним зеленим чорнилом рамочку. Листочки розмалювала маркерами.

весняні листівки своїми руками 05

Той самий штамп із горобчиком я відштампувала окремо на папері, розмалювала маркерами й вирізала. Я вирізаю штамповані зображення вишивальними ножичками.

весняні листівки своїми руками 06

Сторінку блокнотика, з якої я вирізала овал, я застосувала як маску також. Поки овал був приклеєний, я наклала зверху аркуш із вирізаним овалом і лише тоді забрала серединку. Внутрішній овал я затонувала світлим зеленим, відштампувавши невеличкі листочки чорнилом для водяних знаків.

весняні листівки своїми руками 07

Чіпборд я спершу затонувала білим чорнилом, а коли воно підсохло затонувала поверх двома кольорами, якими штампувала й тонувала – New Sprout та Olive Grove. Горобчика я приклеїла на об’ємні клейові крапочки. Для довершеності додала кілька самоклейких напівкраплинок.

весняні листівки своїми руками 12

весняні листівки своїми руками 09

У другій листівці я просто відштампувала віночок із листя по колу чорнилом Memento. Серединку віночка я затонувала Cantaloupe i Tangelo.

весняні листівки своїми руками 11

Метелика я зробила таким чином. Спершу затонувала обрізок білого паперу чорнилом Tangelo, а тоді відштампувала самого метелика Rich Cocoa. Коли чорнило висохло, вирізала метелика й посадила на об’ємні клейові крапочки.

весняні листівки своїми руками 08

Для довершеності додала текстовий штамп та кілька самоклейких напівкраплинок.

весняні листівки своїми руками 10

Гарного вам весняного й творчого настрою!

Лілюська

 


(с) Аґрафка, 2015

  • Лілю, дякую за дуже цікавий мк – яке ж наше хобі неймовірне і натхненне!! А метелик для мене виявився таємницею, не здогадалась без підказки, що можна відштампувати на затонованому))

    • Дякую, Ірусь! Завжди радію, якщо вдається чимось цікавим поділитися.