Чисто і просто з Лілюською. Ефект боке

Доброго дня, любі аґрафочки! Боке дуже поширена техніка, яка вже довший час не втрачає своєї популярності. Запрошуємо вас побавитися цією технікою та створити кілька одношарових листівок разом із Лілією Рицар у її рубриці “Чисто і просто з Лілюською”.

Ви вже, мабуть, зауважили, що моєю улюбленою технікою є забава з чорнилом, а саме тонування. Якщо в мене видаються стресові дні, то саме тонування є моєю арт-терапією. І, звичайно, для тонування я застосовую улюблені чорнилка Memento та улюблені штампи від TM Lesia Zgharda. Я обрала набір штампів Сердечка та червоні відтінки чорнила. На фото ще видно зелені та жовті відтінки, бо я майже завжди роблю дві-три листівки одразу.

IMG_9505-1

Я завжди починаю з того, що обклеюю паперовим скотчем рамочку на основі листівки. Я люблю, щоби було гарно, навіть, якщо це для чернетки, тому використовую декоративний скотч. Набір стрічок від WRMK дуже зручний, оскільки дозволяє робити рамочки різної ширини. Тільки, щоби ваша основа не пішла за скотчем, коли ви будете його знімати, приклейте його кілька разів до одягу (штанів, футболки), щоби зняти трошки липкість. Коли рамочка готова, беремося за тонування.

IMG_9507-2

Я почала із чорнила Rose Bud. Чорнило накладаю поступово, насолоджуючись процесом. Далі додала трохи Lilac Posies, Love Letter та Angel Pink.

IMG_9509-3

Наприкінці розтушувала все найсвітлішим чорнилом, щоби згладити перехід кольорів. Цього зразу не видно, але чорнило мементо, висихаючи, вбирається в папір і навіть там, де ніби було забагато чорнила чи замало, усе виглядає в кінцевому результаті дуже гарно.

IMG_9511-4

Тепер найцікавіший крок – штампування білим чорнилом затонованої поверхні. Я починаю із найбільших суцільних сердець і поступово додаю менші.

IMG_9512-5

Далі штампую кілька контурних сердець. Наш фон готовий.

IMG_9514-6

Далі я обрала напис. Відштампувала великий напис You, під ним звертання My Heart, а по листівці відштампувала кілька разів слово Love. Таким чином я отримала вислів, “кохаю Тебе, моє серце” (Love You, My Heart).

IMG_9515-7

Тепер залишилося зняти рамочку зі скотчу, додати кілька акцентів, наприклад, самоклейкі напівкраплинки або лелітки.

IMG_9528-8

IMG_9531-9

Другий варіянт листівки я зробила таким самим чином, але обрала для штампування білим чорнилом квіткові штампи різного розміру. А також відштампувала пташок, метеликів та бабок. Цей варіянт уже не схожий на боке, але виглядає також дуже гарно.

IMG_9534-11

IMG_9532-10

Сподіваюся, мені вдалося вас надихнути на створення власних шедеврів!

Бажаю вам невтомної музи та творчого настрою!

Лілюська

 


(с) Аґрафка, 2015

 • ох Лілю, я ще тамті твої прийоми не всі спробувала, а ти знову за своє!
  ну і як завжди – в мене мало чорнила ))))
  дуже кльові, дякую!

  • Дякую, Юлю!
   Бачу, треба робити рубрику раз у місяць і з лінками та призами. )) А чорнило є в Аґрафці. ;) Мені з палітри мементо бракує лише кількох кольорів.

   • та я знаю, що воно є)))) шкода, що зараз не всі в наявності – в мене от чорне вже зовсім закінчується((
    я про те, що мені мало того що маю :)