Чисто і просто: листівки для хлопчиків

Запрошуємо в авторську рубрику “Чисто і Просто з Лілюською” на дитячі листівки. Сьогодні Ліля ділитиметься власним досвідом створення листівок для хлопчиків – як все: легко, повітряно та лаконічно!

Доброго дня, любі Аґрафочки!

Рада вас знову бачити у себе в рубриці. Сьогодні я до вас із хлоп’ячою листівкою та коротеньким МК.

Мені здається, що якось чоловічі та хлоп’ячі листівки даються нам, рукодільницям, не завжди просто, тому вирішила, що час від часу буду ділитися з вами саме такими листівками в стилі чисто й просто.

Я використала матеріяли зі своїх хом’ячих запасів, але таку листівку можна виготовити й за допомогою простих ножиць.

Спершу я вирізала чотири панельки білого, синього, зеленого та світло-коричневого кольорів, всі однакового розміру.

FullSizeRender

Із голубої панельки я вирізала хвильки, це буде небо. А далі вирізала дві хвилясті лінії із зеленої та коричневої панельок – це в мене трав’янистий і глиняний схил. За бажанням обидві панельки зробити зеленими. Я спершу планувала використати напис і машинку-штам в тематиці перегонів, тому коричневий картон мав натякати на колір треку. Але муза мене потім відтягнула до простішої версії, яка більше пасувало хлопчикові, для якого я цю листівку робила.

FullSizeRender-2

Далі я відштампувала машинку на білому папері й розмалювала її маркерами. На вікна та фари додала трошки лаку для створення ефекту 3D глянцю. Я розмалювала маркерами Copic, але для цього можна взяти будь-які інші маркери чи олівці. Також я приклеїла білу панельку до основи листівки. На фото видно, що основа більша, то я просто обрізала той залишок справа, а зверху й знизу наклеїла “небо” та “траву” так, щоби закрити ті місця, де видно основу листівки.

FullSizeRender-3

Перший шар “землі” я прикріпила за допомогою двостороннього скотчу, а другий шар та “небо” приклеїла за допомогою об’ємних квадратиків. На цьому етапі, до того, як ви прикріпите другий пагорб, варто подумати про те, де би ви хотіли прикріпити свій напис. Мене так захопив процес створення листівки, що я геть забула про напис і додала його вже після того, як наклеїла на об’ємні квадратики.

IMG_9525

Основний напис “з Днем народження” я додала синім чорнилом, а тоді ще відштампувала напис “біп! біп!”, але зробила другу генерацію штампування, тобто я спершу відштампувала напис на чернетці, а тоді вдруге – не замочуючи знову в чорнило – на листівці.

IMG_9526

зроби сама листівку

Ось така в мене вийшла весела і проста листівка для хлопчика.

дитячі листівки

Дякую, що зазирнули! Натхнення вам і гарного настрою!


(с) Аґрафка, 2014

 

  • обожнюю такі листівки :)
    а що то за ножі такі кльові?