Чоловіча валентинка. Щасливі плинності часу не помічають.

В продовження приготувань до Дня усіх закоханих Ліля підготувала ще кілька чудових ідей для закоханих і сьогодні запрошуємо вас переглянути варіант чоловічої листівки-валентинки

Сьогодні ми продовжимо бавитися з чорнилом Мементо. Цього разу використаємо вже готові трафарети. Я тут використала трафарет від TM Lesia Zgharda.

хендмейд листівки до Дня закоханих  12

Для цієї листівки нам будуть потрібні три відтінки синього чорнила (Summer Sky, Danube Blue, Nautical Blue)  та спонжики. Прикріплюємо трафарет до листівки маскувальним або паперовим скотчем та починаємо з тонувати, від найсвітлішого до найтемнішого. Особливої системи тут нема, просто накладайте кольори так, як вам подобається: по вертикалі, по горизонталі, без правил, як вам заманеться.

листівки до Дня закоханих своїми руками 09

Затонувавши все тло, пройдіться по всій поверхні світлим чорнилом, щоби зробити переходи більш рівномірними.

листівки до Дня закоханих своїми руками 10

Далі окремо на папері (такому ж, як і основа листівки) штампуємо серце та годинник. Мені хотілося показати, що час не має влади над коханням, адже, як то кажуть, щасливі плинності часу не помічають, тому годинник я затонувала чорнилом Summer Sky. Тим самим чорнилом я ледь-ледь затонувала краї відштампованого серця.

листівки до Дня закоханих своїми руками 13

Штампуємо напис окремо на папері й вирізаємо банер або етикетку, тонуємо краї темним чорнилом і прикріплюємо до основи двостороннім скотчем. Годинник я також приклеїла до основи на двосторонній скотч.

Оскільки це одношарова листівка, користуватися клеєм не раджу, щоби листівка не втратила свого вигляду.

Останній штрих – трошки білої нитки. Серце прикріпляємо до основи за допомогою об’ємних клейових квадратиків.

хендмейд листівки до Дня закоханих  03

Кажуть, що говорити “люблю” своїм найближчим треба мінімум п’ять разів щодня. Листівка, зроблена власноруч, скаже це ще краще! Натхнення вам і любові!

Лілюська

 


(с) Аґрафка, 2015