Блог від Аґрафка

Всім привіт! Це блоґ дівчинки-рукодільниці на ім’я Аґрафка!

Аграфка

Аґрафка живе  на сторінках цього блоґу, а  сам блоґ вона кумедно називає  Скрапничкою! Скрапничка – це місце,  де народжуються нові рукодільні  музи, які потім знаходять своїх  власниць і допомагають їм  чудити та витворяти :)!!!

Насправді ім’я, як і сама дівчинка, вигадані. Вона існує  лише на сторінках цього блоґу, але  під цим іменем писатимуть запрошені  рукодільниці і ділитимуться своїми ідеями, натхненнями чи просто провадитимуть майстер класи (МК) з різних видів  рукоділля.

Ім’я для дівчинки обиралось навмисне рукодільне. В  перекладі з польської мови аґрафка  означає англійську шпильку (булавка  – російською), це слово широке вжите  серед галичан, хоча більшість з  них на діялекті кажуть просто ґрафка.

На думку авторів  Аґрафки, саме ця рукодільна  деталь – шпилька – якнайкраще  описує характер нашої дівчинки! Вона любить усе творче та  зроблене своїми руками, вона  обожнює усілякі дрібнички, любить  не тільки їх колекціонувати, але  й застосовувати їх у своїх творчих ідеях чи просто для натхнення! В неї файний смак  і відмінне почуття гумору, вона  наполеглива і любить експериментувати. Одним словом, справжня Аґрафка!

 

Сподіваємося, що Вам  буде цікаво на сторінках Аґрафчиного  блоґу!

 


(с) Аґрафка ТМ, 2011