Благодійна допомога 1 гривня дітям – звіт за 1 півріччя 2015р.

Сьогодні ми раді підвести підсумки за перше півріччя 2015р. по благодійним внескам наших інтернет-замовників у спільній програмі з Благодійним фондом “Крила надії”. За цих шість місяців Ви, любі наші аґрафки, пожертвували 381,41грн. Хочемо подякувати кожному благодійнику, адже саме ваша допомога може врятувати життя малечі вже сьогодні!

Щоб допомогти діточкам, достатньо при замовленні в інтернет-магазині agrafka.com.ua додати благодійну допомогу – 1 гривню до свого замовлення та оплатити замовлення. Суму пожертви можна збільшити, якщо змінити кількість благодійної допомоги. Усі такі пожертви протягом певного періоду (як правило, раз у квартал чи півріччя) підсумовуються і передаються на рахунок Благодійного фонду “Крила надії” без жодних комісій, і у фінансових звітах фонду можна відслідковувати такі пожертви (ми заокруглюємо суму пожертви в більшу сторону за рахунок Аґрафки і передаємо на фонд збільшену суму; за це півріччя сума пожертви склала 500 грн).

Нагадуємо, що при магазині у нас працює свого роду комісійна благодійна вітрина, де рукодільниці можуть виставити свої роботи (але невеликі! листівки, блокноти, ляльки тощо) на благодійний продаж. Кошти з продажу таких товарів також зараховуються як благодійні внески на фонд “Крила надії”.

Нехай наші серця будуть завжди відкриті до тих, хто потребує любові та підтримки!


(с) Аґрафка, 2015